ZIŅAS

Grupai „Huskvarn” pēdējais koncerts

Huskvarn 12.03.2015. 16:17
Piektdien, 13. martā klubā „Melnā Piektdiena” pašmāju thrash metal pamatlicēji Latvijā - grupa „Huskvarn” noslēdz savu atvadu tūri ar pēdējo koncertu.

Apvienojoties mūziķiem no dažādiem laika periodiem koncerttūrē „Zāģēt pa īstam” jeb labāko dziesmu kopsavilkumā, kas reizē ir grupas 25 gadu jubileja, grupa jau nospēlējusi koncertus Jelgavā, Cēsīs, Liepājā. Rīgas koncerts grupai ir pēdējais, jo grupa savu darbību izbeidz.

Grupa „HUSKVARN” – spilgtākais un labākais no visiem laikiem, grupa uzsver, ka šī varētu būt arī – „Vienīgā un Pēdējā reize”!
Koncerta laikā uz skatuves būs iespēja redzēt „vaigā” un dzirdēt „dzīvajā” grupas oriģinālsastāvu izpildītās daudzās dziesmas, no visiem grupas albumiem: „On The Road” (1992) , „Bomb Brain Melodies” (1995) , „Sadistika” (2006), kā arī neizdotie singli, videoieraksti un 25 gadu periodā iemūžinātie fotoattēli.

Interviju ar grupas līderi Normundu Štafenhagenu lasi šeit!

Īpašu koncertu padarīs arī grupas laika biedri, uz skatuves būs mūziķi, kuri spēlējuši grupā laikaposmā no 1990 – 2015 gadam: Edgars Ķauķis, Jānis Levits, Uģis Jaunslavietis, Juris Šenbergs, Sergejs Karševs, Ģirts Jansons, „Urbix” jeb Normuds Štefenhagens u.c. – kopā 17 mūziķi, kas spēlējuši grupā dažādos laika posmos.

Grupa dibināta 1989. gadā, apvienojoties vairākiem pagrīdes grupu „Vandāls” un „Lucifers” dalībniekiem ar ģitāristu Jāni Levitu. Laika gaitā grupa izdevusi trīs albumus un aktīvi koncertējusi, iegūstot kulta statusu vietējā skatuvē. Bieži vien, grupas vārdu min, kā pirmo grupu Latvijā, kas sāka spēlēt thrash metal stilā, kā arī – saista arī ar dažādiem skandāliem, galvenokārt odiozā grupas līdera „Urbix” dēļ.

Koncerta iesildošajā dāļā – bijušo grupu „Flaying” , „Trendkill Method” , „Huskvarn” dalībnieku jaunā grupa - „Chaosact” un grupa „Wasptress”.

Koncerta sākums 20.00, ieeja no 19.00.

Biļešu cenas iepriekšpārdošanā - 12eur, koncerta dienā 15eur Ticketshop vietnē:

https://www.ticketshop.lv/site/events/view/1430

Nākamajā dienā, sestdien, 14. martā – klubā „Melnā Piektdiena” pasākuma pēcballīte - muzicēs grupas „Psilocybe Larvae” ( death metal, St.Pēterburga) , „Re-Armed” (death metal, Somija) , „Amrita” ( metalcore, Zviedrija) , „Oceanpath” (gothic rock, Rīga) un „Deodium” ( Heavy metal, Rīga). Koncerta sākums: 20.00, ieejas maksa 5eur. http://www.melnapiektdiena.lv/

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.