ZIŅAS

Enhet gatavojas 12 gadu svinībām un albuma prezentācijai

Alternative.lv 27.03.2013. 17:36
Cēsu metalcore apvienība Enhet 30. martā Cēsu Fonoklubā, plkst. 20:00 uzsāks savas 12. dzimšanas dienas svinības un jaunā albuma prezentāciju, ko atzīmēs dalot skatuvi ar Somijas Khroma, pašmāju Spit It Out un dīdžeju Arti Dvarionas.

Enhet 2001. gadā radās zem nosaukuma Keep It Clear, kas, iezīmējot grupas radošās darbības atdzimšanu, ir izvēlēts par otrā albuma nosaukumu. Grupas dibinātājs un solists Lauris Sildniks atklāj: „pēdējie pāris gadi Enhet radošajai darbībai ir bijuši pārbaudījumu pilni – darbs un ikdienas dzīve nav atstājis grupai tik daudz cietu, cik gribētos, taču „Keep It Clear” novešana līdz klausītājiem mums ir bijis nozīmīgs mērķis, ko beidzot esam sasnieguši.”

Albums pašu improvizētā studijā ierakstīts 2012. gada pavasarī, dodoties uz mežu Kuldīgas rajonā, krietnā attālumā no civilizācijas, kur atmosfēriskā mierā un klusumā grupas dalībnieki dzīvojuši aptuveni nedēļu.

„Keep It Clear” iekļaus arī dziesmas, kuras iepriekš nav ierakstītas, taču bijis iespējams klausīties grupas koncertos. Grupa klausītājiem vērtēšanā nodevusi jau pirmo dziesmu no jaunā albuma – Converge For A Day.

 

Albuma prezentācija un 12 gadu jubilejas svinības 30. martā norisināsies grupas mājās – Cēsīs. Koncertā Fonoklubā uz skatuves kāps arī Somijas apvienība Khroma, kā arī Cēsu hardcore grupa „Spit It Out”. Par muzikālo noformējumu pēc koncerta gādās Radio SWH dīdžejs Artis Dvarionas. 

Lasi vēl

Komentāri

Plānoju braukt no Rīgas. varbūt kādam vai kādai ir vietas mašīnā?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.