ZIŅAS

Enhet un Khroma piektdien Cēsīs noslēgs Eiropas turneju

Alternative.lv 14.10.2014. 18:58
Svaigi atgriezušies no Eiropas koncertturnejas, Cēsu metalcore apvienība “Enhet” piektdien, 17. oktobrī, plkst. 21:00 sniegs koncertu savās mājās - “Fonoklubā”, kur līdzi vedīs uzlecošo Somijas elektroniskā metāla grupu “Khroma”.

Aizvadīto nedēļu laikā “Enhet” sniedza deviņus koncertus Polijā, Vācijā, Nīderlandē un Luksemburgā. Ievērojot tradīcijas, grupa ir izlēmusi simboliski noslēgt rudens koncertu sēriju savā mājas arēnā - “Fonoklubā”.

Daļu no turnejas grupa aizvadīja kopā ar Somijas elektro-metāla apvienību “Khroma”, kas atrodas sava debijas albuma “Collapse” popularizēšanas koncertu sērijā un šajā piektdienā Cēsīs noslēgs savu trīs nedēļu ilgo Eiropas koncertu sēriju. Latvijā "Khroma" ierodas jau ātrāk, lai trešdien piestātu "Nabaklab", kur uz skatuves kāps kopā ar apvienību "The Great Attractor" un DJ Grautinsh. 

“Enhet” dalībnieks Mārtiņš Brants pastāstīja: “aizvadītās nedēļas, neapšaubāmi, ir uzskatāmas par veiksmīgām - bija prieks viesoties jaunās vietās un redzēt, kā alternatīvās skatuves kultūra attīstās citviet Eiropā. Kaut arī Latvijā šajā ziņā ir jūtams panīkums, šādi braucieni sniedz motivāciju kaut ko darīt lietas labā, un šobrīd varam teikt, ka “Enhet” ir uz emocionāla pecēluma viļņa, kurā ceram dalīties piektdienas koncertā.” 

Neilgi pirms došanās ceļā, “Enhet” publicēja un bezmaksas lejupielādei piedāvāja 2008. gada albumā iekļautās dziesmas “Rise” 2014. gada studijas versiju. 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.