ZIŅAS

Deftones izziņo jaunu albumu

Reinis Graudiņš
REINIS GRAUDIŅŠ 02.09.2012. 15:37
Amerikāņu alternatīvā metāla pionieri Deftones ir oficiāli paziņojuši jaunākā, jau septītā, studijas albuma nosaukumu un izdošanas datumu.

Koi No Yokan tiks izdots šī gada 13. novembrī. Albums tika ierakstīts Losandželosā kopā ar producentu Niku Raskulinecu, kas ar strādāja arī pie grupas iepriekšējā, 2010. gada ieraksta Diamond Eyes.

Intervijā ar Billboard, grupas solists Čīno Moreno albumu albumu raksturoja kā dinamisku - ne pārāk ātru, bet arī ne lēnu ierakstu. „Viena no lietām, kas man visvairāk patīk Deftones mūzikā, ir dinamika. Jā, mēs esam diezgan smagi, bet tā nav tikai tīra, nepārtraukta agresivitāte. Protams, mums piemīt arī tā, taču tas mijas ar ļoti nomierinošiem un skaistiem muzikāliem elementiem. Šis kontrasts starp kluso un skaļo ir ļoti liela mūsu skanējuma daļa, un es jūtu, ka šajā ierakstā mums ir izdevies panākt perfektu balansu starp šīm divām īpašībām,” intervijā atzina grupas līderis.

Nosaukums Koi No Yokan ir japāņu frāze, kas ir ļoti līdzīga mūsu pašu teicienam „iemīlēšanās no pirmā acu skatiena”.  Tā apzīmē sajūtu, kas rodas pirmo reizi satiekot kādu cilvēku un instinktīvi „zinot”, ka laika gaitā noteikti iemīlēsities. Ļoti skaisti, vai ne?

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.