ZIŅAS

Bukarestes koncerta traģēdija: bojā gājuši abi grupas ģitāristi

Jānis Sildniks
JĀNIS SILDNIKS 31.10.2015. 19:36
Rumānijas medijs “Ziarul De Iasi” ziņo, ka traģiskajā Bukarestes ugunsgrēkā gājuši bojā arī abi grupas “Goodbye to Gravity” ģitāristi Vlads Telea un Mihails Aleksandru. 

Hospitalizēti ir arī visi pārējie grupas biedri. Smagākajā stāvoklī atrodas solists Andrejs Galuts. Neoficiāli avoti vēsta, ka viņš atrodas komā. Kritiskā stāvoklī atrodas arī basģitārists Alekss Paskū, kurš ir guvis 40% ķermeņa apdegumus, un pārcietis operāciju.

Medijs ziņo, ka apmeklētāji sākotnēji domājuši, ka liesmas ir daļa no šova un nav reaģējuši nekavējoties. 

Skolotājs no Spānijas Delia Tugi, kurš bija starp koncerta apmeklētājiem, savā “Facebook” lapā apraksta piedzīvoto: “Grupas solists paspēja pajokot, ka šī nav daļa no šova. Jau pēc pāris sekundēm viņš saprata situācijas nopietnību un prasīja ugunsdzēšamo aparātu. Jau pēc 30 sekundēm… uguns izplatījās pa griestiem. Cilvēki skrēja uz izeju, bet bija pārāk šauri. Iestājās panika. Man aiz muguras sākās kāpšana vienam uz otra, mēģinot izkļūt laukā.”

Pagaidām glābējiem ir izdevies atpazīt 23 no 27 cilvēku mirstīgajām atliekām. Tiek ziņots, ka vēl 25 cilvēki atrodas kritiskā stāvoklī, tāpēc ir sagaidāms, ka traģēdijas upuru skaits pieaugs. 

Rumānijā ir izsludinātas trīs dienas garas sēras. 

>> Jau ziņots, ka metāla koncertā Rumānijā notikusi traģēdija, kuras rezultātā miruši vismaz 27, bet ievainoti vēl 180 cilvēki.

Lasi vēl

Komentāri

Vājprāts...
Ceru, ka vietējie klubi šo lasa un ir pārliecinājušies, ka tiem ir vairākas izejas un pirotehniku iekštelpās neviens netaisās lietot.
Žēl cilvēku.
Vispār diezgan traki. Es pat iedomājos kādi sūdi būtu, ja aizdegtos klubs Ala. Kūpinājumi būtu uz desmit gadiem sagatavoti.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS