ZIŅAS

Brutal Assault izziņo grupas 2016.gada festivālam

alternative.lv 29.03.2016. 12:00
Kā jau katru gadu, tā arī šogad pievērsīsim nedaudz vairāk uzmanības Čehijas lielākajam metālmūzikas festivālam Brutal Assault, kurš pēdējās nedēļas palēnām mostas no ziemas miega, papildinot grupu sarakstu.

Pēdējais festivāla apdeits vēsta, ka pagaidām ir zināmi 75% no grupu saraksta. Šogad savu kandidatūru atkal ir pieteikuši amerikāņu smagsvari Mastodon, kuri pērn tomēr atcēla savus vasaras koncertu plānus. Cerams, ka vēsture neatkārtosies, lai gan Sikth jau otro gadu pēc kārtas atsaka savu dalību festivālā, un viņu vietu ieņems citi angļi Tesseract.

Apskatot Brutal Assault line-up, var teikt, ja tev ir kāda favorītgrupa, kura, iespējams, izcēlās 2015. gadā vai arī jebkādi citādi ir pievērsusi metālpasaules uzmanību ilgākā laika posmā, tad tā noteikti būs festivālā, izņemot, protams, Sikth. Piemēram, britu caveman battle doom metālapvienība Conan, kuri šī gada sākumā izdeva kritiķu slavētu albumu.

Tāpat uzmanība jāpievērš death metal bandai Cattle Decapitation, kuru 2015. gada veikums ierindojās ļoti daudz topos.

Vai arī vēl enerģijas pilnie vācieši Die Krupps, kuru ieguldījums industriālajā metālā ir neatsverams. Savu artavu šajā žanrā ir devis onkulis Als ar Ministry, caur kuru, iespējams, viņš šogad propagandēs savu jauno blakusprojektu Surgical Meth Machine.

Tāpat festivālā būs redzami drīzie Latvijas viesi Nile, un vieni no blackmetal karogu balstītājiem būs poļu Behemoth un Mgla.

Pavisam ir jau izziņotas gandrīz 80 grupas, un kā redzams žanru diapazons ir ļoti plašs, tāpēc šis ir viens no tiem retajiem festivāliem, kurš varētu apmierināt gandrīz katru muzikālo vēlmi. Tāpat festivāla organizatori izceļ pasākuma norises vietu, proti, seno armijas cietoksni, kas piešķir šim festivālam īpašu gaisotni un maģiju, kas padara visu šo unikālu.

Line up pagaidām izskatās šādi:

Aborted, Agnostic Front, Ahumado Granujo, Angelcorpse, Animals As Leaders, Antigama, Arch Enemy, Archgoat, Behemoth, Birdflesh, Bury Tomorrow, Cattle Decapitation, Chelsea Wolfe, Conan, Coroner, Dark Funeral, Dark Tranquility, Defeater, Destruction, Devildriver, Die Krupps, Disavowed, Dying Fetus, Electric Wizard, Eskimo Callboy, Exodus, Eyehategod, Goatwhore, Gojira, Gruesome, H20, Hypnose, Ihsahn, Immolation, In The Woods..., Insomnium, Intervals, Iron Reagan, Jig-ai, Knuckledust, Leprous, Lightning Bolt, Mastodon, Mgla, Ministry, Misery Loves Co., Mithras, Monarch, Mono, Moonspell, Mono, Mutoid Man, Neurosis, Nile, Obituary, Obscura, Omnium Gatherum, Parkway Drive, Plini, Satyricon, Septic Flesh, Shining, Sigh, Slagmaur, Stick To Your Guns, Stuck Mojo, Taake, Terror, Tesseract, Textures, The Algorithm, The Black Dahlia Murder, Tribulation, Unearth, Valkyrja, Vektor, Venom Inc., Voivod, Whiplash, Year Of No Light

 

Sīkāk par festivālu http://brutalassault.cz/en/

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.