ZIŅAS

Asaru rokenrola eksperimenti - North Bend

North Bend 25.07.2013. 13:42
Ierakstot un piedāvājot klausītājiem 6 skaņdarbus, par savu eksistenci vēlas vēstīt jauns instrumentālās mūzikas kolektīvs no Latvijas - North Bend.

Pavasarī, radošajam garam mājīgajā Valmieras HoDiLa studijā, rakstītais debijas EP ir sen sāktu un jaunu ideju apvienojums - aranžēts šībrīža kopīgajā redzējumā un grupas pirmais nopietnais solis kļūšanā par to, kas tā, iespējams, ir.

Trīs vīru ceļs līdz grupas izveidei noteikti nav bijis ne ātrs, ne loģiskā notikumu secībā, tomēr - prog-rock, stoner, grunge un psychedelic bija galvenie virzieni, kas 2013. gada pavasarī, Jūrmalas Asaros, apvienoja Valteru, Krišjāni un Andri kopīgā - North Bend. Kolektīva skanējumu, noteikti, ietekmējuši ziemeļu kūrorta skarbie sezonu kontrasti un tas, ka Asariem jau vēsturiski piemīt sava (nu jau - gadu desmitiem - sena) psihodēlijas aura.

Šobrīd North Bend rada Valters Kazulis (ģitāra / trokšņi), Krišjānis Kupcāns (bungas) un Andris Apīnis (basģitāra). Skanējumu un tagadējo kolektīvu noteikti izveidojuši arī iepriekšējo sastāvu basģitāristi - Toms Ceļmillers un Mārtiņs Rozenburgs.

Visu albumu, bez maksas, var klausīties un lejuplādēt northbend.bandcamp.com
26. augustā, kolektīvs plānojis savu pirmo satikšanos ar klausītājiem – mazā, draudzīgā koncertā, bārā “Vieta”.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.