ZIŅAS

Ar jaunu ierakstu atgriežas Burned In Blizzard

Burned In Blizzard 06.03.2014. 11:39
Jau pavisam drīz, marta beigās, metālmūzikas apvienība Burned In Blizzard atgriezīsies ar jaunu EP ierakstu "The Perspective of Alter Ego".

Dziesmu rakstīšanas gaitā Burned In Blizzard, sastopoties ar vēl nebijušiem radošiem izaicinājumiem, ir īstenojuši vērā ņemamas pārmaiņas. Tās kalpojušas kā jauns atskaites punkts grupas darbībā, par kuru jaunumi pagaidām vēl netiek atklāti, taču tiek vēstīts, ka ir sagatavoti daži interesanti pārsteigumi.

 

Burned In Blizzard ir 2011. gadā dibināta metāla mūzikas apvienība, kas savas darbības laikā ir izdevuši vienu debijas albumu "Whiteout", uzņēmuši video klipu dziesmai Power and Honour un guvuši labu koncertēšanas pieredzi gan Latvijā, gan ārvalstīs. Grupa ir arī pierādījusi sevi gan vispārējās, gan alternatīvās mūzikas apbalvošanās, sniedzot uzstāšanos pat "Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balva 2012" apbalvošanas ceremonijā. Savukārt jaunā ieraksta tapšanas gaitā ar prieku un lepnumu ir pārstāvējusi vienu no pasaulē vadošajiem ģitāru ražotāju zīmoliem „Schecter Guitars” un sadarbojusies ar pasaulē pazīstamiem alternatīvās mūzikas nozares profesionāļiem.

 

Šobrīd Burned In Blizzard gatavojas ieraksta pirmatskaņojumam un uznācienam uz skatuves pēc nu jau ieilgušās klusēšanas. Paši dalībnieki nespēj vien sagaidīt, kad varēs iepazīstināt ar jaunajām dziesmām, kā arī cer, ka klausītājiem jaunais materiāls būs saistošs.

Plašāka informācija par prezentācijas pirmatskaņojumu, kā arī dzīvo noklausīšanos vēl tiks izziņota.

Burned In Blizzard aktivitātēm var sekot grupas Facebook lapā.

Lasi vēl

Komentāri

nu ta beidzot! Jaunais logo laaabs..cik dziesmas būs?
Paldies! \m/ Apsverot visas iespējas un variantus, ierakstījām 3 dziesmas šim EP.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS