ZIŅAS

Amatory atgriežas Rīgā ar jaunu albumu

Amatory/Melnā piektdiena 17.10.2019. 14:31
2. novembrī klubā "Melnā piektdiena" jaunā albuma tūres ietvaros viesosies krievu metāla apvienība "Amatory".

Pēc četru gadu pauzes Sanktpēterburgas grupa „Amatory” atgriežas Rīgā. Šajā laikā grupa piedzīvojusi vairākas izmaiņas – grupu pametis vokālists un tās muzikālajā darbībā bijusi pauze gada garumā. 2019. gada martā „Amatory” izlaida jaunu singlu "Cosmo-Kamikadze" un izziņoja plašu koncerttūri kopā ar jauno vokālistu Sergeju Raevu!

Par gaidāmo koncertu stāsta rīkotāji: "Jaunie "Amatory" apdullina ar savu skarbumu. Ar vienu rokas vēzienu Krievijas alternatīvās skatuves pamatlicēji nosusināja dubļaino mūsdienu pakļāvīgā roka purvu, lai mierīgi pārietu tam pāri un visiem parādītu savu tālāko ceļu. Viss, kā dēļ publika viņus ir iemīlējusi – bezkompromisu agresija, iespaidīga un smaga ģitārspēle, dubultais bass, izteiksmīgi teksti – tagad ir sajaucies ellišķīgā kokteilī."„Amatory” ir paziņojuši albuma prezentācijas datumus Krievijas pilsētās un tuvākajās valstīs, un klausītājiem sola jaunu materiālu, jaunu balsi, populārākos hitus un ekskluzīvu šovu.

Rīgā „Amatory” uzstāsies sestdien, 2.novembrī klubā „Melnā Piektdiena”. Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties ticketshop.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.