ZIŅAS

Albāņu metālisti Crossbones Rīgā

THP Production 29.05.2017. 16:17
3. jūnijā Baltijas tūres ietvaros ar koncertu Rīgā viesosies metāla grupa "Crossbones" no Albānijas.

Crossbones savu Baltijas tūri uzsāk ar jaunā CD prezentāciju mūzikas veikalā "Randoms", kur būs iespēja aprunāties ar grupas dalībniekiem par dzīvi un metālu Albānijā un iegādāties viņu jauno albumu "WWIII". 

Baltijas tūres ietvaros Crossbones uzstāsies Tallinas Pikne Baar, kur uzstāsies ar igauņu heavy metal / hard rock grupu Riser, pēc tam koncertēs Narvas Art Club Ro-Ro, savukārt noslēgs savu tūri 3. jūnijā Rīgas klubā DEPO kopā ar jauno pašmāju grupu SEVER.

Crossbones ir ne tikai visatpazīstamākā metāla grupa Albānijā, bet arī vienīgā no deviņdesmito gadu vidus, kas joprojām pastāv. Paralēli neskaitāmiem pašmāju koncertiem Crossbones ir uzstājušies kopā ar tādām roka un metāla gigantiem kā Deep Purple bundzinieku Ian Paice, kā arī iesildījuši grieķu black metal leģendas Rotting Christ.

Tāpat Crossbones ir vienīgā albāņu metāla grupa, kas uzstājusies ārpus Albānijas, gūstot starptautisku atpazīstamību. Grupa ir spēlējusi Itālijā, Grieķijā, Melnkalnē, Maķedonijā, Kosovā. Grupas jaunais albums “WWIII”, kas iznāca šī gada 13. janvārī, jau ir saņēmis īpaši labas recenzijas vairāk nekā 50 Eiropas, ASV un Austrālijas portālos.

Šī albuma tapšanā grupa ir sadarbojusies ar labi zināmu skaņu inženieri un aranžētāju Tommy Talamanca studijā Nadir Music Studios. Jaunais albums apvieno amerikāņu thrash metal ietekmi ar tumšām skaņām un tipisku Austrumeiropas skanējumu. Rezultāta mērķis - izteikti smags skanējums, nezaudējot arī melodiskas pasāžas un “lipīgus” rifus. Arī vienuviet izmantotās gan angļu, gan albāņu valodas iezīmē jaunu ceļu Eiropas post-thrash žanrā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS