VIDEO

Grupa SEVER piedāvā klipu dziesmai Hope

SEVER 30.03.2017. 11:41
Rokgrupa "SEVER" laiduši klajā jaunu dziesmu "Hope" un tās videoklipu.

Klipu grupas jaunākajai dziesmai filmējusi studija "TRE.LV" režisora Pāvela Trebukina vadībā, bet pašas dziesmas apstrāde veikta Vācijas studijā "Embark Audio". 

Mūzikas grupa “SEVER” tikai dibināta 2015. gada beigās, apvienojoties mūziķiem ,kas agrāk spēlējuši tādās grupās kā "Rise to the bait", "Otherway", "Cloverfield", "Madfish" un "Freelancers". Šobrīd grupas dalībnieki rūpīgi strādā pie jaunu dziesmu tapšanas un ierakstīšanas, ko drīzumā arī izdos. “SEVER” plāno sākt uzstāties Latvijas publikai 2017. gada sākumā.  

Lasi vēl

Komentāri

olafmeister 30.03.2017. 12:01
Beidzot kaut kas labs! like!
Labs!
Nope! Neaizķēra
Spēcīgs gabals.. Malači
Ļoti labi, biju patīkami pārsteigts jau pirmajās sekundēs. Gan mūzika, gan video - ļoti kvalitatīvi! Tikai pati konkrētā dziesma nedaudz neaizķēra, jo likās maķenīt' vienveidīgi un prasās nedaudz lipīgāku meldiņu, ko pēc tam gribās dungot.
Visādāk citādāk - malači! Materiāls ārzemēm! Nenonīkstiet Latvijā!
man arī no pirmā klausiena neaizķēra, pat visu nenoklausījos. Bet kad iesledzu vēlreiz un noklausījos līdz beigām - ļoti iepatikās. Tagad skan uz repeat. :D Varbūt ar pierašanu šī dziesma iepatīkas....
Latvijas Saosin.
Ko var 4min aurot nemērā - noguru. Va ta nevar pademonstrēt kādu rifāžu pa starpām, kādu pretīgu breikdaunu sacerēt, 4 instrumentālisti! Kā sāka, tā beidza, nekā nepalika(:
Ļoti kvalitatīvi! Iepatikās gan video gan dziesma
Jā Imka, nav jau skaifordžer...:(((
Šaušalīgs video tādā ziņā, ka liekas, ka esmu to redzējis jau iepriekš 1000x. Īsti arī nesaprotu, kāpēc jaunieši spēlē muzonu, kas jau sen ir beidzies un vairs nekad nebūs aktuāls. Jebkurš recenzents vai jebkurš cits mūzikas mīļotājs varētu pastāstīt, ka šeit nav nekā īsti, ko dzirdēt, nekādas odziņas, bet gan generic angry guitar driven modern rock.
lol, pofig skaifordžer. Nu be johaidī, vai ta nevar paklausīties apkārt, paraustīt kādu dvēseles stīgu. Kāpēc jāsēž tai koridorā šaurajā.
Kas skaitās platais gals? Un kādēļ nav aktuāls? Tādēļ, ka tu neklausies? :D Pēc tādas loģikas Metalikai 2017. gadā nevajadzētu spēlēt grammy un ņumetālam jau sen vajadzēja nomirt. Tas, ka jūs kaut kādus konkrētus subžanrus paši neklausāties, nenozīmē, ka tie ir miruši...
Skan reāli kvalitatīvi, cerams šodien DEPO viņi arī labi skanēs, būtu skumji ja viņi būs just another studio project, that sucks live.
Reāls sūda izstrādājums. Tak poh skaņa, noskaņu vajag. Un var piekrist, studio project grupu savairojies par daudz.
Mūzika vispār var būt bez noskaņas? Āpsis.
Šī dziesma ir labs piemērs - var.
ok, paklausies labāk skaifordžer

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

SEKO MUMS

JAUNUMI

PASĀKUMI

28.apr
piektdiena

Dark Tranquillity

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
28.apr
piektdiena

Kapelmeistars Group/ R.Pauls nav latvietis

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
29.apr
sestdiena

THC FEST

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
29.apr
sestdiena

Nova Koma

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
30.apr
svētdiena

OND (RU)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4

FORUMS