ZIŅAS

Aicinām pieteikt grupas “Alternative.lv gada balvai”

23.12.2014. 14:19
Mūzikas portāls Alternative.lv 2015. gada 6. februārī klubā “Nabaklab” turpinās iepriekšējos gados iesākto tradīciju - apbalvojumu pasniegšanu gada cītīgāk strādājušajām grupām. Pasākuma rīkotāji ir uzsākuši priekšbalsojumu, kurā katram ir iespēja pieteikt grupas, kas cīnīsies par tikšanu balsojuma finālā.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad gada balva norisināsies vairākās kārtās. Šobrīd uzsāktajā “pre-voting” jeb priekšbalsojumā klausītāji var nominēt tās grupas, kuras cīnīsies lielajā skatītāju balsojumā piecās nominācijās: “Gada albums”, “Gada video”, “Zelta bumbieris” un “Gada jaunā grupa”.

Ņemot vērā aizvadītā gada notikumus Latvijas mūzikas skatuvē, šogad pirmo reizi ir ieviesta nominācija “Gada atgriešanās”, kurā tiks pasniegts apbalvojums grupai, ko balsotāji būs novērtējuši kā gada pārsteidzošāko atkal apvienošanos. 

NOMINĀCIJU PIETEIKŠANA NORISINĀS ŠEIT

Līdzīgi kā pērn, arī šogad pasākums tiks aizvadīts, pulcējot zīmīgākās skatuves grupas un svinīgi apbalvojot uzvarētājus. Plašāka informācija par balsošanu un pasākuma norisi sekos jau tuvākajā laikā. 

 

Lasi vēl

Komentāri

grupas puiši ;Līdz pēdējam ; malači !!!!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.