KONCERTU APSKATI

Foto: Arch Enemy "Melnajā Piektdienā"

Melnā Piektdiena 17.07.2014. 09:15
15. jūnija vakarā klubā "Melnā Piektdiena" koncertēja zviedru melodiskā death metāla apvienība "Arch Enemy".

Zviedru melodiskā "death" metāla zvaigznes "Arch Enemy" uzsvaru liks uz tikko iznākušo jauno albumu "War Eternal". Grupas devītais studijas albums, iznācis pirms mēneša, iekļuvis vismaz divpadsmit valstu pārdotāko albumu topos, tajā skaitā devītā vieta Vācijā, piektā — Somijā, bet Amerikas "Billboard" divsimtniekā jaunais albums ticis līdz 44. vietai (salīdzinājumā ar iepriekšējo plati "Khaos Legions", tie ir teju divkārt labāki pārdošanas rādītāji). Un tas — par spīti faktam, ka "Arch Enemy" ir jauna dziedātāja Alise Vaita–Gluza: ilggadējā vokāliste Angela Gossova nolēma, ka viņas un soloģitārista Mīkaela Āmota pirmdzimtā bērniņa gaidības ir pietiekams iemesls, lai ļautu pa skatuvi ārdīties jaunai dziedātājai, pašai paliekot par menedžeri.

Koncertu iesildīja pašmāju Preternatural, kuru jaunais konceptalbums centrējas uz iztēlotu ainu no nākotnes, kad cilvēki ir beiguši dzīvot kā fiziskas personas, pārlādējot savas personības serveros un turpinot mūžīgu dzīvi kā nemateriālas vienības digitālajā pasaulē. "Angeloid" ir tehniskā metāla kombinācija ar atmosfēriskām taustiņinstrumentu pasāžām, kas palīdz izcelt albuma satura pamatā esošo nākotnes konceptu.
 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.