KONCERTU APSKATI

SIA Radikal svinību foto

Aiga Leitholde 09.04.2013. 15:51
Sestdienā, 30.martā klubā ‘’Melnā Piektdiena’’ savu piecu gadu pastāvēšanas jubileju svinēja smagā metāla grupa ‘’SIA Radikal’’. Vakara viesu statusā grupas ‘’The Factor’’ un ‘’Apēdājs’’.

"SIA Radikal" piecu gadu laikā ir izlaiduši albumu ‘’Monokarš’’, piedzīvojuši vairākas koncerttūres un arī sastāva maiņu. Ar piecgades svinībām grupas sastāvā sevi pirmo reizi pieteica ģitārists Alvis Bernāns. Arī bundziniekam Artūram Kupčam šis bija tikai otrais koncerts. Līdz ar jauno sastāvu grupas repertuārs ir papildināts ar jaunām dziesmām: "Viens pats", "Lādētāja kalps" un "Pārnākšana". Kā arī "Karavīri Bēdājās", kas bija piecgades svinību koncerta kulminācija. Ar "SIA Radikal" skatuvi dalīja grupas bijušais ģitārists Arturs Mucenieks, kā arī "Sanctimony" vokālists Jānis Boļšaks, ar kuru kopā tika izpildīta dziesma "Voldim".

Kopumā koncertu raksturoja intensivitāte, bez atelpas pauzēm. Klausītāji labprāt pazuda savu matu jūkļos, diemžēl liels mošpit tomēr netika izveidots. Ar grupas jauno, melodiskāko skanējumu Rīgas klausītāji ir iepazīstināti, bet "SIA Radikal" svinības turpinās 13.aprīlī, Liepājā solot nocelt "Fontaine Palace" jumtu.

Lasi vēl

Komentāri

brūno vagonu stumdītāji ir tie Radi-KAL. nesaprotu kāpēc šeit publicē to
Nedaudz pārvērtēti.
spēlē lieliski, taču garlaicīgi
vokāls vienmēr izraisa smieklus.. :)
sirmais gulbis 10.04.2013. 20:22
Apspīlēts krekls ar šādu punci nerīmējas. Tāpēc es savējo slēpju zem maisīgām drēbēm un silti iesaku to arī dziedonim.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.