KONCERTU APSKATI

Roks un astoņdesmitie Palladium

Alternative.lv 12.11.2012. 14:31
Piedāvājam foto ieskatu aizvadītajā koncertā klubā "Palladium" ar leģendāro Vācijas rock apvienību Accept, ko iesildīja pašmāju Rebel Riot.

Pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados nebija daudz Rietumu smagās mūzikas kolektīvu, pret kuriem padomju vara būtu vēlīga ideoloģisku apsvērumu dēļ. Tomēr grupa Accept izsenis Austrumu blokā bija tā saucamā „atļautā” grupa. Radušies astoņdesmito gadu pašā sākumā, Vācijas pilsētā Zolingenē viņi spēlēja vienkāršu, bet ne primitīvu smago metālu, kura atpazīstamības zīme bija Udo Dirkšnaidera griezīgais, bet pamatīgais vokāls.

Arī šobrīd, kad Udo vairs nav Accept dalībnieks, grupa ļoti veiksmīgi turpina savu karjeru stilistiski neizmainītā formā. Protams, visi var gaidīt Udo atgriešanos grupā, taču šobrīd līdera vokālista vietu aizpilda talantīgais Marks Tornillo, kura snieguma dēļ Accept virzienā netiek raidītas nekādas šaubas par grupas kvalitāti vai asociācijas ar Udo.

Grupas jaunākais studijas albums „Stalingrad” izdots šā gada aprīlī. Accept brauc tā atbalsta tūrē. Tādi būtiski smagās mūzikas apskatnieki kā Metal Hammer, Blubbermouth.net un Revolver šo albumu vērtē ar 9 ballēm no 10.

Lasi vēl

Komentāri

Karametāls 12.11.2012. 15:16
Tas ir joks par to gaidīšanu? Kāds vēl UDO? Tas no alus nedaudz uzblīdušais onkulītis?
labas bildes!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.