KONCERTU APSKATI

Godam aizvadīts pirmais koncerts – Naktsmaiņa Lauķenē

Alternative.lv 10.10.2016. 14:05
Aizvadītajā nogalē Cēsīs norisinājās koncerts "Naktsmaiņa Lauķenē", kas pulcēja ne tikai četras kvalitatīvas grupas, bet arī pāris simtus apmeklētāju, kas koncertam atvēlēto telpu piepildīja pilnībā.

Viens no pasākuma veidotājiem Didzis Kozlovskis atzīst, ka koncerts ir aizvadīts veiksmīgi, kā arī saka lielu paldies apmeklētājiem, kuri saziedoja naudu, lai varētu nosegt vakara izmaksas. "Paldies" tiek sacīts arī grupām "TESA", "Nekad", "Līdz pēdējam" un "Mindesign", kā arī "RR Agency" par skaņas un gaismu nodrošināšanu, "Fonoklubam" par atbalstu, Jānim Jēkabsonam par plakātu, Reinim Kārkliņam par skaņošanu, Vilnim par telpu izmantošanu, kā arī Martam Sildnikam par organizatorisko un radošo darbu.

"Šķiet, ka jauna koncertvieta Cēsīs ir dzimusi. Domāsim par nākotni. Paldies visiem, bija labas sajūtas," norāda Kozlovskis.

Labajām sajūtām koncerta "Facebook" lapā piekrīt arī pasākuma galvenie viesi "TESA", kuri norāda, ka kaut kas tāds šeit sen jau pietrūka. 

Savukārt apvienība "Līdz pēdējam" raksta: "Cēsis, mums bija ļoti liels prieks jums spēlēt! Daudz satiktu jau esošu un jauniegūtu draugu! Vēlreiz paldies Didzim Kozlovskim, Martam Sildnikam un pārējiem iesaistītajiem par šo īpašo koncertu, it sevišķi laikā, kad šādi dzīvās mūzikas pasākumi ārpus Rīgas notiek visai reti un netiek vairs tā novērtēti. Neļausim tam notikt un līdzīgi kā vakar nāksim kopā biežāk!" 

Grupa "Nekad" publicējusi nelielu video atskatu uz savu uzstāšanos. 

Lasi vēl

Komentāri

Nigērijas Princis 10.10.2016. 14:38
Kura bija otrā grupa? Jo tā bija riktīgi zajebiss!
Tie bija Līdz Pēdējam
Līdz pēdējam toč bija labi.
Koncis dikti mīlīgs, video arī feins, gaidam nākamos končus Lauķenē!
Toš sajūta bija kā 2005tajā, hehe.
Apkopoju bildes arī šeit.
www.spititout.lv/naktsmaina_laukene/
Ja jums ir ko parādīt citiem, dod ziņu - pievienosim
kad būs nākamais pasākums????????
Neko nevaram pateikt par nākamo pasākumu, tikai to, ka gribam lai tāds būtu. Šis bija izdevies pasākums, viss notikā kā plānots. Nav neviena iemeslai lai to nedarītu atkal. Esam runājuši ar īpašnieku par iespēju šo atkārtot, viņam iebildumi nav.
Laiks rādīs!
Runcis Pļuris 13.10.2016. 19:20
Likt video tādā ārprātīga kvalitātē nav jēgas. Diez vai, ka kāds, kas nav bijis koncī, noskatoties šo video teiks: jā, vot tas bija kruts pasākums: D
Beidz, tā ir legit trve hxc kvalitāte. Īsts hārdkors ir tikai tādā!
Īsts Hardkors vispār ir tikai mīts :D
beidz, cēsu hārdkors for laif
Dolans Tramps 18.10.2016. 10:27
Pēc komentu gūzmas nolureju video, cerot redzēt ar kartupeli nofilmētu 8bitu Agnostic Front pēc 15 aliņiem, bet tur pat izskatās ar vairākām kamerām filmēts. Kā izpaužas ārprātīgā kvalitāte? Pļuri, atdod naudu.
Ko tu pisies par kvalitāti pozeri, kvalitāte ir hxc! #cēsishārdkorsforlaif

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.