KONCERTU APSKATI

Foto: Poino, Staer un Nē klubā Nabaklab

Aivars Ivbulis 11.10.2014. 19:43
7. oktobrī mūzikas klubā Nabaklab koncertēja trokšņu roka grupas Poino no Lielbritānijas un Staer no Norvēģijas, kā arī pašmāju Nē.

Poino ir britu matemātiskā rokgrupa, kura nodibināta 2007. gadā Londonā. Grupas mūzika visbiežāk tiek klasificēta kā trokšņu roks un postpankroks. Viena no tās nozīmīgākajām stila iezīmēm ir ļoti plašs un inovatīvs ģitāras pielietojums, akcentēts ritms un dinamiskums. Savas darbības gados apvienība tikusi asociēta ar tādām leģendārām grupām kā Melvins, Big Black, Sonic Youth un Shellac.

Staer ir norvēģu avangarda rokgrupa no Stavangeres. Tās mūzika satur gan pankroka un trokšņu roka agrīnajām formām radniecīgu agresivitāti un raupjumu, gan laikmetīgajiem minimālistiem vai krautrokam raksturīgu organizētību.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.