KONCERTU APSKATI

Foto: Kataklysm, Septicflesh un Aborted Melnajā Piektdienā

Raimonds Lietuvietis 21.01.2016. 10:31
18. janvārī klubā "Melnā Piektdiena" uzstājās pazīstamās un pieredzējušās death metal grupas Kataklysm, Septicflesh un Aborted.

Kanādiešu kolektīvu Kataklysm 1991. gadā izveidoja basģitārists un vokālists Mauricio Iakono (Maurizio Iacono). Vēlāk viņam pievienojās vokālists Silvens Houde (Sylvain Houde), ģitāristi Žans Fransuā Daženē (Jean-Francois Dagenais) un Stefans Kotē (Stephane Coté), kā arī bundzinieks Ariels Seids (Ariel Saied Martinez).

1992. gadā Kataklysm ierakstīja demo The Death Gate Cycle of Reincarnation. 1993. gadā zem leibla Nuclear Blast iznācis EP: The Mystical Gate of Reincarnation. Gadu vēlāk beļģu leiblā Boundless Records izdota septiņcollu gramplate: Vision the Chaos.
1995. gadā kompānija Nuclear Blast izlaida pilnformāta debijas albumu Sorcery.

2015. gada 31. jūlijā leiblā Nuclear Blast iznācis kārtējais grupas Kataklysm albums "Of Ghosts And Gods". Kopumā kolektīvs ierakstīja divpadsmit pilnformāta CD.

Grieķu grupa Septicflesh radās 1990. gadā ar sekojošo sastāvu: Sotiris Vagenas (vadošā ģitāra), Set Siro Anton (basģitāra un vokāls), un Kristos Antonio (Christos Antoniou) (ģitāra). Jau 1991. gada decembrī pasauli ieraudzīja pirmais EP: Temple of the Lost Race. Pēc neilga brīža grupa izjūk un atjaunojas ar iepriekšējo nosaukumu, bet jaunais nosaukums rakstās jau bez atstarpes - Septicflesh.

Kolektīva Septicflesh radošā kvēle kļuva tik liela, ka katrs nākamais albums sanāca labāks un labāks, un beigās pārtapa par simpho-death mūzikas paraugu. Ziemā šī komanda ieradīsies Rīgā ar jauno albumu Titāns (Titan) un jauno bundzinieku Kerimu Lehneru (Kerim Lechner), kurš sevi labi parādīja Decapitated un Behemoth grupu sastāvā.

Aborted, kas dibināta 1995. gadā Beļģijā, izpilda death metal un grindcore mūziku. Pastāvēšanas laikā sastāvs mainījies tik bieži, ka grupu var nosaukt par internacionālu. Par kolektīva dalībniekiem bija gan vācieši, gan franči, gan angļi, gan itāļi. Vienīgais un nemainīgais paliek tikai vokālists. Diskogrāfijā ir divi demo albumi, 8 studijas plates, divi EP, trīs spliti un viens live DVD (2006).

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.