KONCERTU APSKATI

Foto: Augusts Burns Red Melnajā Piektdienā

Maxim Shesterikov 11.08.2017. 20:28
9. augustā klubā "Melnā piektdiena" koncertu sniedza metalcore veterāni "August Burns Red"!

ASV smagās alternatīvās mūzikas apvienība „August Burns Red” muzicē jau vairāk kā desmit gadus un tiek uzskatīta par vienu no skaļākajiem vārdiem metalcore skatuvē šobrīd.

Pirmajos tās pastāvēšanas gados, grupa saskārās ar vairākkārtēju vokālisu nomaiņu – tā kā visi „August Burns Red” dalībnieki 2003. gadā vēl mācījās vidusskolā, grupai bija sarežģīti apvienot mācības ar muzicēšanu. Neskatoties uz to, 2005. gadā „August Burns Red” parakstīja līgumu ar ierakstu kompāniju „Solid State Records”, kuras paspārnē iznākuši un tiek izdoti arī tādu grupu kā „Norma Jean” un „Underoath” albumi. Divus gadus vēlāk dienasgaismu ieraudzīja grupas otrais albums „Messengers”, kurš iekļuva „Billboard 200” topa 18. vietā, tādējādi krienti palielinot grupas atpazīstamību. Tam sekoja vairākas ASV koncerttūres kopā ar grupām „As I Lay Dying” un „Misery Signals”, kā arī pirmā no daudzām tai sekojošām Eiropas tūrēm.

Pavisam nesen – 27. jūlijā tika izziņots „August Burns Red” gaidāmais albums „Phantom Anthem”  un klausītājiem darīts pieejams singls „Invisible Enemy”. Rīgas koncertā tika atskaņotas gan dziesmas no gaidāmā albuma, gan atzīmēta albuma „Messengers” desmit gadu jubileja.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.