JAUNĀKIE IERAKSTI

Židrūns un tas, ko nevar nest

Židrūns 14.10.2016. 10:22
Noklausies grupas "Židrūns" jaunāko studijas albumu "Un tas, ko nevar nest".

“Nekādu dziesmu par mīlestību starp cilvēkiem, aizrautība ar ritmisko dažādību un teksti latviešu valodā,” tā Židrūns raksturo savu līdzšinējo veikumu. Piebilstot, ka tie nav principi, bet tradīcija, kas saglabāta arī grupas trešajā studijas ierakstā “Židrūns un tas, ko nevar nest”, kuru 14. oktobrī digitāli un vinila plates formātā izdod apgāds “I Love You Records”.

Vinila plati no 14. oktobra varēs iegādāties  labākajos mūzikas ierakstu veikalos, savukārt pirmie albuma pircēji Vecrīgas bārā „I Love You” un interneta veikalā 311.lv saņems plati ar grupas dalībnieku autogrāfiem.Grupa “Židrūns”, kas nosaukumu aizguvusi no kaimiņvalstī Lietuvā izplatīta vīriešu personvārda, jau kopš 2004. gada ir guvusi ievērību Latvijas neatkarīgās mūzikas aprindās. Panka, garāžroka, post-hardcore un citu radniecīgu rokmūzikas žanru iedvesmots, šis kvartets radījis savdabīgu skanējumu, kas raksturo ne vien grupas dziesmas, bet arī mūziķu attieksmi pret dzīvi.

Līdz šim “Židrūns” izdevis divus albumus – “Židrūnam sāp” (2008) un “Židrūns dzeltenbaltdzeltenais” (2010). Abi ieraksti saņēma labas kritiķu atsauksmes, kā arī nodrošināja uzticamu cienītāju kopienu, kas seko grupai tās koncertos, kuri visbiežāk notiek dažādās neierastās koncertvietās Rīgā un citur Latvijā. „Židrūns” ar panākumiem ir uzstājušies arī vairākos lielos festivālos.

Lasi vēl

Komentāri

Ka ir! Ģeniāls gabals. Tik vienkāršs, bet... ģeniāls :)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.