JAUNĀKIE IERAKSTI

Wagars dodas tūrē un publicē dziesmu no jaunā albuma

Wagars 10.09.2013. 16:10
Gatavojoties doties Baltijas minitūrē, Wagars publicē jaunu dziesmu

Pašmāju crust/metal grupa Wagars septembrī dosies Baltijas valstu minitūrē, spēlējot 6 koncertus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Koncertos tiks atskaņotas arī jaunās dziesmas, tostarp arī "Zem Sventes".

Jaunā dziesma ir radīta iespaidojoties no Latvijas literatūras klasikas - Alberta Bela romāna „Cilvēki laivās”. Kultūru, gadsimtu un tradīciju sadursme, neizbēgamais pārmaiņu vilnis - tas ir Sventes kalns. Ceļojošā kāpa, kas aprij kuršu ciemu, baznīcu un tos, kas nespēj pielāgoties jaunajai pasaules kārtībai. Šī dziesma spilgti iezīmē Wagara topošā albuma toni; kopumā "Hodila" studijā šovasar ierakstītas 11 dziesmas, vairākas no tām radītas, iedvesmojoties no latviešu autoru literāro darbu un mākslas filmu sižetiem. Wagara jaunās dziesmas varēs vērot dzīvajā: 12.septembrī Jelgavā, klubā Balerija; 20. septembrī klubā NabaKlab, Baltijas hc/punk izlases "Trashin' over the Baltics" prezentācijā; kā arī 28. septembrī klubā "Melnā Piektdiena" kopā ar barzīļu grupu Krow un citiem spēlmaņiem. Tāpat grupa ar koncertiem uzstāsies Tallinā, Tartu un Viļņā.

Grupas albums jau ir finiša taisnē. Kad un kur to varēs iegādāties - informācija sekos, pirmkārt jau grupas Facebook lapā.

Lasi vēl

Komentāri

SWAGARS!!!
sirmais gulbis 10.09.2013. 20:19
Spēcīgi!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.