JAUNĀKIE IERAKSTI

V.I.P.P. Basbočka izdod miniCD „Būs Jau Labi”

V.I.P.P. Basbočka 05.06.2014. 16:22
Grupa V.I.P.P. Basbočka (Vokāli Instrumentālais Pankroka Pulciņš "Basbočka") pasludina miniCD „Būs Jau Labi” iznākšanu.

V.I.P.P. Basbočka jeb Vokāli Instrumentālais Pankroka Pulciņš "Basbočka", kas ir Optimistiskā-Debīlisma pamatlicēji, pirmie Šlāger-Metal-Core pārstāvji, gadījuma performances atzinēji un Flepa radītāji, radās 2008. gadā Lielvārdes kultūras namā, kur divi radoši jaunieši sapulcējās, lai radītu. Grupa ir koncertējusi dažādos Rīgas bāros un klubos, kā arī mūzikas festivālos. 2011. gadā grupa kļuva pazīstama plašai auditorijai ar tās dziesmu „Madara”, kura tika atskaņota vairākās radio stacijās un vairāku nedēļu garumā gozējās mūzikas topu virsotnēs. Kā arī dziesma „Bardaks” tika iekļauta 2013. gadā iznākušajā Latvijas Punk HC # 6 izlasē.

Dažādu iemeslu dēļ, 2012. gadā grupa pārtrauca savu darbību, bet 2013. gada nogalē tā atkal parādījās plašākai publikai, bet ar jaunā, lielākā - 5 dalībnieku sastāvu. Pēc dažiem koncertiem tika uzsākts nopietns darbs pie ierakstiem un šī gada maija sākumā tika izdots miniCD „Būs Jau Labi”. Dziesmu vārdu un mūzikas autors Juris Baltins. Ieraksti tika veikti Dron Studio Productions.

MiniCD ir iekļautas 4 dziesmas:
1. Būs Jau Labi
2. Par Vēsu Alu
3. ZMAD
4. Būs Jau Labi (censored)

Pati grupa par šīm dziesmām izsakās:

“1. Būs Jau Labi - pašapmāna dziesma.
Ja arī neesi pārliecināts, ka būs labi - tas nekas. Mēs arī neesam. Ar ironiju vai bez, kad kādam ir drūmais, dažreiz ir vienkārši jāpasaka, ka būs labi. Un tad varbūt pat sanāks noticēt un tiešām paliks labāk. Bet vēl labāk uzlikt dziesmu “Būs Jau Labi”. Un tad kaut nedaudz, bet labāk noteikti būs. Gan jau...

2. Par Vēsu Alu - dziesma par alu.
Ja pavisam precīzi - par vēsu alu. Mēs visi reizēm gribam vēsu alu. Reizēm pat kaut ko arī esam gatavi darīt, lai to sasniegtu. Bet dažreiz tas jau mums ir. Un forši, ja kāds to atgādina.

3. Z.M.A.D. - pašironiski/autobiogrāfiska dziesma.
Šis burtu komplekts nav tikai skanīgs vārds, tajā slēpjas arī dziļa un vēsturiska nozīme. Tas kādreiz skaitījās latviešu rupjākais izteiciens. Visi paskaidrojumi - pie tuvākā literatūras skolotājas.”

Ceturtdien 05.06.2014 par godu šim notikumam tiks rīkots koncerts, kurā V.I.P.P.Basbočka uzstāsies kopā ar grupām Funnel un Gateris klubā Depo, kur arī varēs iegādāties CD un citus nieciņus.

Par pasākumu: https://www.facebook.com/events/800418716638096/

Sīkāk par grupu un tās aktivitātēm:
fb.com/vippbasbocka
http://www.draugiem.lv/vippbasbochka/
https://twitter.com/basbochka

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.