JAUNĀKIE IERAKSTI

Velns Viņu Zin izdod debijas albumu Posts

Velns Viņu Zin 07.03.2018. 10:08
Jaunā instrumentālās mūzikas grupa “Velns Viņu Zin’ piedāvā klausītājiem savu debijas albumu “Posts”.

Albumā iekļautas 5 instrumentālas kompozīcijas tumšās noskaņās, apvienojot post-metal, drone un blackgaze skanējumu, kas papildināts ar balsīm no kinofilmām. Skaņdarbu galvenā tēma ir par cilvēka attiecībām ar sevi, saviem līdzcilvēkiem un pasauli sev apkārt.

“Posts” ierakstīts 2017. gada vasarā Dirty Deal Teatro telpās Jāņa Kalvāna vadībā. Albums tiek izdots “Grautiņa ieraksti” paspārnē. Grupa pastāv kopš 2016. gada nogales, tajā spēlē Didzis Upens – ģitāra, Kristaps Kupšāns – bass un Normunds Balodis – bungas. Ierakstā ērģeles spēlē arī multiinstrumentālists un vairāku pazīstamu Latvijas grupu dalībnieks Matīss Kļaviņš.Albuma “Posts” prezentācijas koncerti notiks 10. martā Jelgavā, Melno Cepurīšu Balerijā, un 24. martā Rīgā, Kaņepes Kultūras centrā, kā arī 7. aprīlī Daugavpilī, Artilērijas Pagrabos. “Posts” pieejams visos populārākajos straumēšanas servisos, kā arī vietnē Bandcamp.


 

Lasi vēl

Komentāri

Nr.3 ir mans favorīts!
kaut kas šajā mūzikā trūkst. bet priekš pirmajiem kaķēniem/kucēniem, kuri jāslīcina, ir ok
Pietrūkst gan, bet nemāku pamatot kas.
bungas garlaicīgas. muzons vispār kaut kā postu neatgādina. drīzāk kaut kādu roķeli, kam vokāls nav pielikts. :)
neesmu profesinālis skaņas un video salikumā, bet man patika kopā mūzika ar šo video youtube.com/s0VJa3HmsJQ
izdzēsa, bet sekvence youtubā atrodama- Stalker - Andrei Tarkovsky dream scene

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.