JAUNĀKIE IERAKSTI

Undusted izdod albumu "Outdated Beliefs"

Undusted 16.03.2015. 15:41
Pašmāju apvienība Undusted ir atsākusi aktīvu muzikālu darbību, atgriežoties ar jaunu mini-albumu "Outdated Beliefs".

Pēc eksperimentiem ar bezladu ģitārām un dažādām pieejām pie kompozīcijas, grupa evolucionējā visai savdavbīgajā skanējumā, kas nosacīti balstās uz groove/progressive metal robežām.

Grupas iepriekšējais ieraksts "4 of a Kind" iznāca 2013.gadā, simboliski noslēdzot "veco" Undusted periodu. Kopš tā laikā ir notikušas būtiskas izmaiņas gan grupas sastāvā, gan mūzikā. Nebūs pārspīlējums teikt, ka tagad klausītājiem ir iespēja atklāt sev sen zināmu kolektīvu no jauna, bet pašam kolektīvam - piesaistīt jaunu auditoriju.

Pēc pašu dalībnieku atzinuma, albuma "Outdated Beliefs" ieraksts notika pašu spēkiem un kļuva par lielu eksperimentu visiem, kuri tika iesaistīti darba procesā. Par to, vai eksperimentu var uzskatīt par veiksmīgu, jāspriež klausītājiem.

Seko jaunumiem Undusted Facebook lapā: https://www.facebook.com/pages/Undusted/154015257971809

Lasi vēl

Komentāri

Atkal,ļoti glīši.. bet,vai vajag tik daudz pārņemt no 1 grupas. Varēja tak proporcionālāk, no vairākām..
Ja neskaita kļūdainus tekstus, tad kopumā ir ļoti labi!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.