JAUNĀKIE IERAKSTI

The Seventh Floor piedāvā "Story"

The Seventh Floor 15.08.2013. 16:02
The Seventh Floor piedāvā pēdējo jaunā albuma singlu "Story".

2012. gadā The Seventh Floor sāka darbu pie pirmā pilna garuma albuma, iepriekš izdodot tikai 6 dziesmu demo albumu ar tādu pašu nosaukumu kā grupai. 2012. gada vasarā studijā "Ks Records" grupa sadarbībā ar Kārli Šteinmani ierakstīja un izdeva pirmos divus albuma "Away From Home" singlus.

"Story" ir ceturtais un pēdējais singls, kas tiek izlaists pirms albuma izdošanas. Grupas iepriekš-izdotā mini albuma "The Seventh Floor" ietvaros ir balāde "High Heels", kas ieguva vislielāko atsaucību no pārējam albuma dziesmām. Jaunajā albumā tā viennozīmīgi ir šī dziesma. Dziesma, balāde, kas stāsta par neko citu kā mīlestību. 

"Grupas "smagāko" dziesmu faniem mierinājums - šī ir vienīgā albuma dziesma, kas ieturēta tik lēnos, mierīgos tempos un romantiskos toņos," pastāstīja grupas pārstāvji. 


The Seventh Floor jaunais, 11 dziesmu albums tiks izdots 15. septembrī.

Albuma iepriekš-pasūtīšana (pre-order) jau pieejama grupas bandcamp profilā.

Lasi vēl

Komentāri

kur ir kačka?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.