JAUNĀKIE IERAKSTI

Terror Activator izdod dziesmu Shy of Enough

Terror Activator 20.04.2020. 10:41
Pašmāju crossover / thrash metāla grupa "Terror Activator" laidusi klajā jaunu singlu "Shy of Enough".

Terror Activator” ir grupa no Rīgas, kas savu ceļu uzsāka 2017. gada janvārī un jau tajā pašā gadā  ieguva pirmo vietu jauno metāla grupu konkursā "Fresh Blood 2017". Grupas sastāvā ir 5 talantīgi jaunieši, kuri radot savu mūziku iedvesmojas ne tikai no vecās thrash metal skolas, bet arī no jaunā thrash metal viļņa.

2019. gada 20. martā “Terror Activator” izlaida savu debijas EP “Moshing is Available”.

Grupa ir uzstājusies daudzos koncertos Baltijas valstīs, kā arī piedalījusies festivālos (Metalshow Open Air, Kilkim Žaibu) un viņiem ir bijis tas gods dalīt skatuvi ar tādām grupām kā „D.R.I.”, „Destroyer 666 "," "Legion Of The Damned", „Methane”, „Tempest Rising”,”Sanctimony ”un daudzām citām grupām. Pašlaik grupa strādā pie jauna albuma.

Dziesmas apstrāde tika veikta Polijā „ Widek Studio”. Šobrīd singlu var noklausīties Bandcamp un Youtube, bet drīz tas būs pieejams arī Spotify, iTunes un citās mūzikas straumēšanas vietnēs.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/bf7sZ_EaEqo" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.