JAUNĀKIE IERAKSTI

Tavas Māsas Nāsis izdod dziesmu Antistriptīzs

Tavas Māsas Nāsis 07.05.2020. 09:46
Grupa Tavas Māsas Nāsis publicē pirmo singlu no topošā albuma.

Grupa Tavas Māsas Nāsis ir sākusi darbus pie trešā albuma. Un kā ieskats jaunajā materiālā tiek publicēts singls “Antistriptīzs". Kā arī singls satur bonusa dziesmu - jauno versiju jau iepriekš publicētajai “Metālists draugs".

Kopš pagājušās grupas publikācijas grupas sastāvs piedzīvoja nelielas izmaiņas. Tagad šis ir, ja ne pasaulē, tad vismaz Baltijā lielākais trio, jo klāt nākuši vēl divi dalībnieki.  Grupai ir pievienojies trombonists Lauris, kas arī tagad ir atbildīgs par grupas skaņu, bundzinieks Pūķis, kas arī palīdz aurot mikrofonā, un basiste Rūķis, kas aktīvi palīdz ar dziesmu tekstiem. Bet Džonis, kas iepriekš spēlēja basu, tagad paņēma rokās ģitāru un Emīlam tagad ir vairāk iespēju čakarēties ar sintiņiem, tā dēļ elektronika šajās dziesmās ir manāmāka  vēl vairāk, nekā iepriekš.

Tavas Māsas Nāsis - grupa, kas nebaidās eksperimentēt ar žanru apvienošanu šoreiz dziesmā “Antistriptizs" ir apvienojusi žanrus sākot ar trap, turpinot ar regeju un beidzot ar smagiem ģitāru breikdauniem, kas raksturīgi visādiem ņūmetāliem. Šajā relīzē grupa ne tikai atdarina blekmetālistus uzkrāsojot seju, kā darīja to iepriekš, bet arī atrada savos plauktos noputējušos distoršan pedāļus un aizņēmās no metālistiem draugiem septiņstīgu ģitāru un iekļauj jau tiešām blekmetāla elementus.

Antistriptīzs ir dziesma par to, cik svarīgi mūsdienās ir vilkt drēbes, lai neslimotu. Tomēr pavasaris ārā, laiks ir ļoti mānīgs. Un dzerat tējas.

Ieraksts tapa Hodila Records un Emīla Omes dzīvoklī. Ierakstīja un miksēja Lauris. Māsterēja Žeņa Sičovs. Dziesma ir pieejama populārākajās straumēšanas platformās.

 

https://www.facebook.com/sistersnostrils

https://www.instagram.com/the_nostrils/

Lasi vēl

Komentāri

j. dambergensis 07.05.2020. 12:18
tavas masas nasis suka olas un suka seklas
j. dambergensis 07.05.2020. 12:19
ka ari karlis pukis ir gay

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS