JAUNĀKIE IERAKSTI

Super Besse izdod singlu un video, aicina uz koncertu Rīgā

I Love You Records 18.09.2017. 08:48
Baltkrievu grupa "Super Besse" piedāvā jaunāko singlu "Doroga domoi" (Ceļš mājup) no oktobrī gaidāmā albuma "La Nuit*".

“Mums šī ir pirmā salīdzinoši lēnā un mierīgā dziesma,” saka grupas līderis Maksims Kuļša. “Tās varonis tik vien kā pārdomā, kuru ceļu izvēlēties, lai dotos mājup savā nedaudz streipuļojošā gaitā. Ikviens klausītājs pats varēs izvēlēties, kādas alūzijas vai metaforas saistīt ar šo tekstu. Domāju, ka dziesmas vēstījums būs pazīstams daudziem klausītājiem, pateicoties, vai varbūt tieši par spīti, tās vienkāršībai.”

Dziesma Doroga domoi audio un video versijās pieejama straumēšanas servisos no 15. septembra, kad sākas arī albuma "La Nuit*" pirmo eksemplāru pasūtīšana un biļešu pārdošana uz Super Besse albuma atklāšanas koncertu Rīgā.

“Priecāsimies prezentēt savu otro studijas ierakstu La Nuit* Rīgā, kur vienmēr atgriežamies ar lielu saviļņojumu. Koncerts notiks 12. oktobrī klubā One One. Tur varēs iegādāties arī mūsu jauno albumu vinila un CD formātā,” turpina Maksims Kuļša.Post punk/coldwave trio Super Besse 2013. gadā Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā dibināja dziedātājs un ģitārists Maksims Kuļša, basģitārists Aleksandrs Siņica un taustiņinstrumentālists Pāvels Mihaļoks. Grupa daudz koncertējusi Baltijas valstīs un citur Eiropā, ar katru uzstāšanos iegūstot arvien jaunus cienītājus. 2015. gadā Super Besse noslēdza līgumu ar Latvijas mūzikas apgādu I Love You Records, kas izdeva grupas pirmo albumu 63610* un turpina sadarbību ar jauno ierakstu La Nuit*.

Īpašie viesi Super Besse 12. oktobra koncertā Rīgā būs Latvijas grupa Martas Asinis, kas šā gada laikā piedzīvojusi sastāva maiņu, iesaistot Staņislavu Kuļikovu (iepriekš spēlējis grupās Nē un DJ Krankenwagen), un Aivi Iesalmani (Dun Dun). Martas Asinis šoreiz sola karstāku un ģitārām bagātāku skanējumu programmā, kurā tiks atskaņotas arī iepriekš nedzirdētas kompozīcijas no topošā albuma.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.