JAUNĀKIE IERAKSTI

Stagnant Project laiž klajā albumu AudiØpizduly

Stagnant Project 25.04.2016. 15:00
Rīgas metāla apvienība Stagnant Project laiž klajā savu jauno EP albumu ar nosaukumu AudiØpizduly.

Šīs nosaukums atspoguļo grupas attieksmi pret mūsdienīgi tipiskajiem metāla klausītājiem un one day grupam ciniskā, sarkastiskā vai pašironiskā formā. "Katram vajag apskatīt spogulī un atzīt patiesību par savu liekulību, aizspriedumiem un atkarību no ganāmpulka," savu nostāju pauž grupas pārstāvji.

Stagnant Project jau sešus gadus turpinā strādāt extreme metal virzienā un neapstājās pārsteigt savus klausītājus ar saviem šokējošajiem tēliem, dziesmu tekstiem un iespaidīgajiem koncertiem.

 

Lasi vēl

Komentāri

Nu reāli labs EP. Nezinu, kas SP ir pret "mūsdienu tipiskajiem metāla klausītājiem", lai kuri šie nedefinētie cilvēki būtu, bet turpmāk, tādā gadījumā, neizlaidiet neko, kas nav cinisks, sarkastisks vai pašironisks.
Nav jau slikti, bet ironiski, ka EP pilns ar tipiskām klišejām. Laikam tur arī tas joks, ja nākamā relīze būs kaut kas nenormāli nopietns un oriģināls, tad joks vietā, ja nē, tad paši sev uz kājām vien uzmīž...
Bet nu enivei, diezgan ok EP, gan būs daudzi, kam patiks.
@lol, ar tipiskām klišejām? Latvijā tikai SP ir drosme izteikt kko tādu. Vulgāri, bet gan talantīgi.
Instrumentāli pilns ar klišejām. Ja tu liriski nodirs klišejas pāri klišejiskam pavadījumam, kam tad ir jātic, pavadījumam vai lirikām?
Nekas uber oriģināls instrumentos nav dzirdams un ir dzirdamas diez gan daudz klišejiskas vietas. Nenodiršu, norādu acīmredzamo.
Lai nu kā, EP nav slikts, kad iznāks, noteikti noklausīšos nākamo relīzi, ceru, ka tā patiks vairāk!
Patika!
dzīvnieks ir labs, tikai nevajag izmantot

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.