JAUNĀKIE IERAKSTI

Stagnant Project izdod dziesmu un video Vantablack

Stagnant Project 13.09.2019. 10:57
Metāla grupa "Stagnant Project" izdod jaunu dziesmu "Vantablack" un tās videoklipu.

Gandrīz gadu pēc albuma "The Age Of Giant Monsters" iznākšanas, grupa kļuvusi brutālāka un radikālāka gan muzikāli, gan vizuāli. Oficiālais singla video tika filmēts visiem pazīstamajās Rīgas ielās. Video ir ieturēts melnbaltā gammā, kas atspoguļo muzikālās kompozīcijas noskaņu un toni.

"Pēc sižeta, dziesmas liriskais varonis izsauc velnu, smejas par apkārtējo cilvēku neveiksmēm, aicina izdarīt pašnāvību un neizjūt ne mazāko nožēlu. Viņa dvēsele paliek nevis vienkārši, bet absolūti melna. Vantablack ir šī vistumšākā melnās krāsas toņa apzīmējums," dziesmas saturu raksturoja grupas līderis Pāvels Rutkovskis. "Dziesmas liriskais varonis noliedz tradicionālos uzskatus un tradicionālo uzvedības veidu sabiedrībā: viņš atzīst nihilismu, rupjību un egocentrismu kā vienīgos eksistences pīlāru." Kā atzīmē grupas dalībnieki, dziesma ir veltīta parastam sabiedrības loceklim, kurš vairs neslēpjas aiz maskām un kļūst par sevi.Ar šo dziesmu grupa vēlas pievērst uzmanību tam, cik svarīga ir cilvēka personība un garīgā veselība. "Vienkārši padomājiet: ļaunprātīgs cilvēks, manipulators vai jebkurš cits nelietis pats var viegli kļūt par savu darbību upuri. Pirms jūs aizvainojat vai kaut kā nokaitināt citu cilvēku, jums vajadzētu padomāt, kā tas var ietekmēt mani un citus," skaidro grupas dalībnieki.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.