JAUNĀKIE IERAKSTI

Sanctimony izdod pirmo singlu no gaidāmā albuma

Sanctimony 09.03.2016. 10:17
Metāla apvienība "Sanctimony" piedāvā pirmo singlu no gaidāmā albuma "Unholy Five".

Grupa “Unholy Five” materiālu raksturo kā rokmūzikas un “death metal” salikumu skaļā un agresīvā izpildījumā. Ilgi gaidītā albuma tapšana aizsākās jau 2008. gada nogalē, noslēdzoties albuma “Hell in Stereo” koncertu sērijai Baltijas valstīs un Somijā.

Albuma nosaukums simbolizē Sanctimony dalībnieku stabilo piecvienību - lai gan ilgajā un grūtajā albuma tapšanas posmā grupa piedzīvoja sastāva maiņu, iekšējas nesaskaņas un pat radošu izsīkumu, tad šim skaitlim ir lemts palikt nemainīgam - kā arī, “Unholy Five” ir arī grupas piektais studijas albums.

Albums ierakstīts "Sound Division" studijā, Rīgā. Rakstīja un miksēja skaņu inženieris Sergejs Laļetins, kurš sadarbojas ar “Sanctimony” jau vairāk nekā 10 gadus, pārzin grupas īpašo skanējumu un ar grupas dalībniekiem saprotas no pusvārda. Rakstīja arī iepriekšējo albumu “Hell in Stereo” (2007) un “Perfection EP” (2011).

Albumā iekļautas 10 dziesmas, to vidū arī dziesmas “Sounds” (“Devil and Men”, 2005) akustiskā versija.

Pirmais albuma singls “Free Fall”:

 

Albums tiks izdots “Thunderforge Records” pasparnē.

Albuma "Unholy Five" prezentācijas lielkoncerts notiks 8. aprīlī klubā Melnā Piektdiena (Brīvības gatve 193c, Rīga). Pirmsi “Sanctimony” publiku iesildīs grupas “Bloody Heels” un “The Factor”. Ieeja pasākumā no plkst. 19:00

Biļetes uz prezentācijas koncertu varēs iegādāties iepriekšpārdošanā no šodienas, 9. marta vietnē ticketshop.lv

Biļetes maksās sākot no 5 eiro. Pasākumam tuvojoties, biļetes kļūs dārgākas.

Lasi vēl

Komentāri

seksīgs piedziedājums!
Ir labs. Katrā ziņā nelika vilties. Labi ka nav pakļāvušies modernajai tendencei izdot tikai lejuplādējamā formātā.
tagad pa radio naba lielaa intervija , arī pa tv chaula ir melējama intervija!
zvejnieks 15.03.2016. 18:35
Forši, bet labāk būtu latvju mēlē.
Kādas skujas pēc. Šiem neviens albums nav bijis latviešu valodā.
zvejnieks 18.03.2016. 13:12
Arguments no sērijas - šiem pēdējo deviņu gadu laikā nav bijis neviens albums, kādas skujas pēc izdot jaunu? Es taču nesaku, ka tas bija jādara. Mākslinieki paši zina kā savu artavu labāk parādīt, bet.. šis ir tikai mans ārkārtīgi subjektīvais svētdienas klausītāja viedoklis, ka būtu paticies man, ja būtu latviešu valodā. Caurmērā angļu valoda ne mazāk, ne vairāk nebojā sniegumu. Klausīšos tā pat.
Grupa noteikti šo izlasīs un nākamais albums būs latviski. Tieši tev par prieku.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.