JAUNĀKIE IERAKSTI

Ron The Star atgriežas ar dziesmu Adelaida

Ron The Star 09.08.2016. 16:24
Mūziķis "Ron The Star" piedāvā pirmo singu "Adelaida" no topošā otrā studijas albuma.

Ron the Star šobrīd pievērsies arī dziedāšanai latviski. Jaunais singls sarakstīts ar divām domām un zemtekstiem, kas savstarpēji – viens otru papildina. Adelaida ir pilsēta Austrālijā, kas simbolizē bezrūpības un mūžīgās saules, laimes zemi. Šīs dziesmas otrs zemteksts ir par mīlestību, kura meklē cilvēku. Par savstarpējām attiecībām, kurās esošie cilvēki vēlas būt kopā, taču nepazaudējot sevi - turpinot tiekties pēc savu mērķu sasniegšanas, atzīst mūziķis.

Kā saka dziesmas galvenais autors: “Katrs no mums dzīvo savā laika joslā - viena sirds puse ir mūsu dzimtenē Latvijā, bet otra kaut kur citur, piemēram saulainajā Adelaidā. Un tā katra no pusēm metaforiski meklē viena otru caur sapņiem, “dabas stihijām”, laiku un attālumu."

Dziesma “Adelaida” ir pirmais singls no Ron the Star topošā otrā albuma ''Pray for the Way''. Dziesmas galvenie autori ir divi mūziķi - Ronalds Znatnajs (Ron the Star) un Artūrs Laurs, taču dziesmas tapšanā piedalījies arī dziesmu un mūzikas tekstu autors Emīls Buiķis, kā arī tādi pieredzējuši mūziķi un producenti kā Kārlis un Valdis Indrišonoki un Normunds Petrovs. Dziesmas “mikss” ticis nodots Reiņa Kārkliņa ziņā, bet tā masterēta Valmierā ar Ģirta Laumaņa palīdzību.

Lasi vēl

Komentāri

Awesome gabals!
Mazāk sūdīgi kā iepriekšējie gabali, bet tpt pasūdīgi.
Pelēkais 16.09.2016. 17:49
Nu gribas pateikt kko labu, lai iedvesma attīstīties un augt utt.. Bet nu nav.. nezinu. Bet nav.. cik reāli laiks tika pavadīts rakstot mūziku un dziesmu? 5 min. Palī mēga laikā? Vai highā pohujā. Itkā par cita garīgajām izpausmēm nevajag dirst, tāpēc palikšu pie tā, ka dotajā brīdī labu vardu nav. Mosh ar laiku izaugsim lidz ok. Un tad, lidz - O! Ir labi.
Kaartejais mesls no Ronja The Car...Kad cilveks vienreiz sapratis-nav lemts.Vokaalam nekaada progresa...Nu neproti tu dziedaat mister...sorry...
Adelaidne 19.09.2016. 13:31
Labs vokālais pedagogs dažos mēnešus varētu iemācīt dziedāt! Lai izdodas!
Čalis gadiem mauc šķībi un saka, ka tā vjg - ko cietam paurim vokālais pedagogs dos?
Protams, ir jau forši, ka cenšās un dara to, kas patīk, bet... varbūt tomēr ir vērts paskatīties, paanalizēt kāpēc tāds naids (angliski kaut kā liekas maigāk skan - hate) pret Tavu daiļradi? Varbūt ir vērts ieklausīties citos, nevis dažos, uz divu roku pirkstiem saskaitāmos, cilvēkos apkārt, kuri "caur drauga prizmu" Tevi atbalsta?
Taviem vārdiem - Katrs no mums dzīvo savā laika joslā - viena sirds puse... tālā, tālā pagātnē vai arī utopijā, ka sanāk. Ja pašam patīk - forši, turpini, varbūt vēlāk kādam citam ar patiks. Lai veicas.
Sūds ir jāsauc par sūdu un šis ir sūds.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.