JAUNĀKIE IERAKSTI

Rokgrupa Moontalk publicē singlu Imitation

Moontalk 31.05.2016. 10:42
Grupa "Moontalk" klausītāju vērtējumam nodod savu otro singlu ar nosaukumu "Imitation" no pērn izdotā "Moontalk EP".

Tas atspoguļo pārejas posmu no salīdzinoši vieglas un dejiski romantiskas indie-rokmūzikas uz krietni nopietnāku, daudzslāņaināku un pārliecinošāku skanējumu.

Dziesma „Imitation” piedzīvojusi aranžijas maiņu un nedaudz atšķiras no pirmreizējās versijas, padarot to draudzīgāku radio formātam.

"Dziesma “Imitation” ir par cilvēka vēlmēm un iedomām, kas rodas, iekārojot nesasniedzamo. Un, iespējams, daudzi sapņi, jūtas un iepazīšanās nav īstenotas tikai tāpēc, ka pakļaujamies ierobežojumiem, ko visbiežāk esam sev noteikuši paši," tā grupa komentē jaunāko singlu.

 

Pēc vairākiem ziemā nospēlētajiem akustiskajiem koncertiem, savu jauno koncertsezonu Moontalk uzsāks vasaras karstākajā mēnesī, kad viņus varēs sastapt 2. jūlijā Ežīša 6 gadu dzimšanas dienas svinībās. Tam sekos uzstāšanās atsevišķos mūzikas festivālos, kā arī klubos Rīgā un Viļņā, un citās Baltijas pilsētās. Koncertprogrammas lielāko daļu veidos jaunas dziesmas no ziemā gaidāmā grupas albuma.

Grupu „Moontalk” 2014. gadā nodibināja tās vokālists un mūzikas autors Modris Skaistkalns, pieaicinot ģitāristu un aranžētāju Reini Briģi, kā arī mūzikas zemāko skaņu pārvaldītāju Edgaru Spuru. 2015. gada vasarā grupai pievienojās bundzinieks Krišs Kapostiņš.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.