JAUNĀKIE IERAKSTI

Rokgrupa Dvēseles Harmonijā izdod dziesmu Karavāna

Dvēseles Harmonijā 13.05.2016. 11:39
Alternatīvā roka grupa "Dvēseles Harmonijā" klausītājiem piedāvā savu dziesmu "Karavāna".
Mūziķu apvienība “Dvēseles Harmonijā” vēlas sevi pieteikt ar jaunu dziesmu "Karavāna". Ja grupas pirmais ieraksts "Patriots" bija ar nedaudz alternatīvāku skanējumu, tad dziesma “ “Karavāna” atgriežas jau nedaudz vairāk pie roka saknēm. Jaunie mūziķi sevi pierādījuši radio swh rīkotajā jauno grupu konkursā Priekšnams,iegūstot 2016.gada janvāra favorītgrupas statusu un ar skaļu MĒS ARĪ VARAM piesacīja sevi uz Latvijas 1.rokkafejnīcas skatuves. Nu grupa  jūtas gatava iekarot citu radiostaciju klausītājus. 
 
Dziesmas vadmotīvs ir iekšējs nemiers, ko iekļauj necieņa un nevīžīgums pret mums dotajām iespējām. Par neizpratni, tanī pat laikā nezūdošo cīņassparu un nepadošanos, cerot, ka taisnīgums būs! Dziesmas tekstā klausītāji var atrast sevi,savas sajūtas un attieksmi, kā to ir sajutuši un pierakstījuši grupas dalibnieki. Gados jaunie mūziķi nebaidās runāt par neērtām tēmām un nebaidās no rekacijas, bet arī necenšas savu viedokli klāstīt kā vienīgo un pareizo. Dziesmas teksta un mūzikas autori ir visi grupas dalībnieki.
 
 
Grupa “Dvēseles Harmonijā” tika izveidota pagājušā gada nogalē, pašos Vidzemes ziemeļos – Rūjienā. Dziesmas tiek rakstītas un izpildītas dzimtajā latviešu valodā un gan liriski, gan muzikāli  tās dalībnieki pauž savu iekšējo pārliecību, ka rokmūzikai kas liek domāt  ir jāskan ne tikai atmiņās 20gadus atpakaļ,bet arī tagad. Grupas žanrs ir roks un atlternatīvais metāls.
 
Dziesmas ierakstā piedalījušies:
Arturs Gruzdiņš (vokāls)
Dairis Teteris (ģitāra)
Normunds Zauls (bass)
Klāvs Skujiņš (bungas)
Uldis Rusmanis (bijušais ģitārists;dziesmas autors)
 
 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.