JAUNĀKIE IERAKSTI

Rokgrupa Crow Mother laiž klajā singlu Gray Wolf

Crow Mother 04.12.2014. 10:02
Rokgrupa Crow Mother laidusi klajā jaunu singlu "Gray Wolf", kurš sniedz pirmo ieskatu grupas otrajā albumā, kas pašlaik ir tapšanas procesā un nāks klājā nākamgad.

Dziesmas Gray Wolf skanējums veidots liriskās noskaņās, piedāvājot stāstu par cerību un savas vietas iekarošanu dzīvē, kas atainots kā vilka cīņa par pārējo bara biedru uzticību.

“Ikvienam cilvēkam viens no lielākajiem izaicinājumiem ir spēt atrast savu līdzcilvēku loku, kurā viņš justos iederīgs un pieņemts tieši tāds kāds viņš ir. Gluži kā vilki, mēs nevaram būt vieni šajā dzīvē un pastāvīgi cenšamies atrast savu īsto “baru”. Tāpēc nonākt tādā draugu un tuvinieku lokā, kurā viens otram palīdz sasniegt iecerēto, pārvarēt grūtības un baudīt dzīves labākos mirkļus, ir li4els izaicinājums, kura piepildīšanai dažkārt var tikt veltīta visa dzīve,” par dziesmu stāsta tās autors Crow Mother solists Edijs Jurēvics.

Dziesmu Gray Wolf var noklausīties un lejupielādēt grupas Soundcloud profilā un lielākajās interneta mūzikas vietnēs Deezer, Google Play un iTunes, kā arī drīzumā singls būs pieejams Spotify. Gray Wolf ieraksts tapis KS Records studijā un to miksējis un māsterējis Kārlis Šteinmanis.

Grupa Crow Mother izveidota 2012. gada vidū un tās sastāvu veido Edijs Jurēvics (vokāls), Jānis Andžāns (ģitāra), Edgars Briedis (bass) un Mārtiņš Vilšķērsts (bungas). 2014. Gada sākumā izdots grupas debijas albums Changes, kas CD formātā pieejams mūzikas veikalos Randoms un grupas Bandcamp lapā. Tāpat arī albums ir noklausāms un lejupielādējams Spotify, Deezer, Google Play un iTunes.
Vairāk par Crow Mother – www.crowmother.com un www.facebook.lv/CrowMother.

Lasi vēl

Komentāri

love'it
labs, man patīk. Kvalitatīvi!
Nu labi. Man tāda muzika neiet pie aknām, bet ir labi. Nav tā, ka jāslēdz uzreiz ārā.
Ļoti labs amerikānieks, nekāds, ne liepājnieks, ne cēsinieks, ne rīdzinieks..
Patika ļoti! Labs zolo :)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.