JAUNĀKIE IERAKSTI

Rokgrupa Apēdājs izdod jaunu dziesmu Meklē Dievu

Apēdājs 12.02.2018. 10:21
Šī dziesma ir pirmais veikums, ko grupa atrāda no topošā trešā studijas albuma “Nāve pieskārās pārbaudīt pulsu”, kas tiks izdots marta otrajā pusē.

“Mums nav nekāda sakara ar reliģiju, “meklēt Dievu” ir apzīmējums kam neizskaidrojamam un nesasniedzamam. Tās ir šaubas, naids, alkatība. Iespējams, tikai Nāve ir tam visam atrisinājums”, stāsta grupas līderis un dziesmu tekstu autors Artūrs Jakovļevs.

Šī un visas pārējās jaunā albuma dziesmas ierakstītas „Soundpark” studijā ilggadējā grupas skaņu vīra Māra Brensona uzraudzībā.

Lasi vēl

Komentāri

Omg. Kurš ta šitos vairs klausās. :D
asian soup man 12.02.2018. 17:11
Harmoniski, melodiski, - instrumentāli ok. Vokāls gan neuzrunā, lai arī tas nešķiet slikts. Taču mazliet tāds, kā uzspēlēts. Vispār visa ideja par apēdāju, cik ir dzirdēts, asocējas ar kaut ko tik, kā amerikāņi saka, edgy, ka īsti neesmu spējīgs viņus uztvert nopietni. Līdz ar to nespēju baudīt šādu mākslu. Taču visu cieņu, ka kungi turpina močīt, jo tas ir galvenais dzīvē. Uzdirst visiem mīzējiem.
Ir labs. Unikāls stils, mani noteikti uzrunā.
dziesma laba liekas, vokāls patīk. giča netīrajās daļās skan diezgan sūdīgi jāsaka

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.