JAUNĀKIE IERAKSTI

"Rise To The Bait" izdod savu debijas EP

Rise To The Bait 23.09.2013. 16:04
Mūsu pašmāju uzlecošā metalcore grupa "Rise To The Bait" izdod savu debijas EP "Nemesis"

21. Septembrī ‘’Rise To The Bait’’ izdod savu neatkarīgi ierakstīto "Nemesis" EP, kas ir ierakstīts Latvijā, bet producēts, miksēts un māsterēts Nīderlandē. "Nemesis" sevī iekļauj šādas dziesmas:

01. Fear 02. I Will Take My Crown 03. Greed 04. Lifeless

Grupa piebilst: "Mēs esam iegūldijuši ļoti daudz darba, lai izveidotu īpašu skanējumu, kura spētu mūs atšķirt no citām grupām. Mes izveidojām plānu – ielikt šajā ierakstā tik daudz laiku un resursu, lai parādītu, ka latviešu metāla skatuve nestāv uz vietas, bet gan, ka tā attīstās un aug. Mēs gribam parādit, ka tad, ja ir skaidri nolikts mērķis un tajā ir iegūldīts darbs, viss ir iespējams!"

"Nemesis" ir pieejams grupas BandCamp lapā jau tagad, gan fiziskā cd formātā, kā arī klausāms YouTube.

Kopā ar "Nemesis" EP iznākšanu, grupā arī izlaiž playthrough / lyric video dziesmai ''Lifeless''

Lasi vēl

Komentāri

Man bieži bija uzvilcis, ka latviešu grupām ierakstu kvalitāte ir vājāka. Saprotams, ka tas viss ir lielā mēra atkarīgs no budžeta, bet šoreiz iepriecināja kvalitāte, ja tā varu teikt.
meh
Šis ir Lauskā rakstīts?
Lauskā rakstīts, māsterēts (prātīgi) ārzemēs, prot, Nīderlandē
Harijs Šproters 24.09.2013. 00:38
Ieraksts - labs. Vokāls - nē.
sirmais gulbis 24.09.2013. 11:05
Jā, džeki labu naudiņu samaksājuši - bet nav jākaunās, skan ļoti OK! Arī video gana minimāls, bet gaumīgs. Šis ir liekams vienā plauktā ar ASV, Eiropas un Āzijas metalcore grupām. Šajā plauktā ir simtiem identisku, tehniski labu bet.. gaužām identisku grupu.
Teksta autors ietekmējies no Family guy :D
youtube.com/FWgVdY3SfbI
mans viedoklis 24.09.2013. 16:40
Lifeless labi nostrādāts, kvalitatīvs gabals prieks LV mērogiem. Pārējās dziesmās vietām vokāls šķiet samocīts, nedaudz tomēr haotiski. Tāda sajūta, ka vēl daudz jāstrādā! To arī novēlu un rezultāti gan jau būs!
Edijs Gabriels 26.09.2013. 11:00
Tiešām labi, man patiess prieks!
Pēc pēdējo gadu briesmām Latvijas muzikas scēnā, sākk parādīties vismaz kaut kāda cerība, ka deģenerāti no mūsu skatuvēm pazudīs, un šis ir solis tuvāk, šai, škietamajai utopijai.
Bet džeki, pāris lietas - viss tas, ko jūs darīiāt twiterī bija pilnīgi bezjēdzīgim un vismaz man radija riebumu.
"Limited Edition" ???? uztaisijāt minimālo tirāžu, lielāko daļu izdalijāt omēm un kaimiņiem, un palika tik cik palika? Šādu apzīmējumu izmanto tad, kad 'limitētais' aparāts ar kaut ko atšķirās no pamatversijas, teiksim, iekšā diska grāmatiņā ir izlase ar plikām tantēm, vai arī tajos gadijumos, kad grupa strādā ar vismaz divām ierakstu kompānijām un tiek izdotas vismaz 3 albuma versijas, no kurām viena ir jau minētais pliko tantu variants.
Par pašu ierakstu runājot:
1. Nav plašuma, ieraksts ir tik pat plakans, kā 12 gadīgas meitenes krūtis.Ja rakstam fūzētos basus, tad dublējam ar dziļajiem basiem.( nezinu, kāpēc Kaspars nav ieteicis to darīt)
2. Tās mūžigās augšu atmosfēras, ir forši ja tas parādās pa motīviem, bai bridžā, un ir dziesmas odziņa, ka esi gatavs noklausīties dziesmu 80 reizes tikai dēļ šim tēmiņām vien, bet šobrīd tas izklausās pēc mušu lentas jau minētajām 12 gadīgajām meitenēm.
3. Vokāls nav slikts, bet tev jāstrādā uz elpas un jāmācās dabūt savu skaņu, tad kad apkaŗt nav grupas, respektīvi klusumā, jo ir liela atškirība starp screamu mēģi vai uz skatuves un to kā tas ir studijā.Neesi ne pirmais ne pēdējais ar šadu problēmu.
4. Kāpēc Nīderlande? Kas vainas daudz zinošakām un kvalitatīvākām studijām tepat Somijā vai Zviedrijā, vai galējā versijā Anglijā vai tajos pašos štatos?
Kopumā, neskatoties uz limitēto versiju, šo disku savai kolekcijai nepirkšu.
Gaidīšu progresu
nav jau slikti 02.10.2013. 22:17
ja mērķis bija izklausīties pēc visām tām 1000 metalcore grupām, kas eksistē, tad tas jums ir izdevies. skan jau kvalitatīvi, un es redzu, ka ir ielikts darbs un dvēsele. bet laikam jau gluži vienkārši - not my cup of tea. mazu bērnu mūzika.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.