JAUNĀKIE IERAKSTI

Reperis Sandis radījis alternatīvo remiksu Kontraflova dziesmai

Sandis 30.05.2018. 13:45
Alternatīvā repa pārstāvis "Sandis" plašākai publikai nodod "Kontraflovs" dziesmas "Aiz ādas" remiksu un liriku video.

Sandis ir ļoti aktīvs repa skatuves pārstāvis, kurš paralēli saviem solo darbiem alternatīvajā lauciņā ir repa grupas “KOHORTA” aizsācējs, bijis viens no pirmajiem “Latvijas repa stafetes” censoņiem un ar jauniem pārsteigumiem regulāri iepriecina gan jau esošus, gan jaunus klausītājus. Sandis sadarbojies arī ar tādām metāla mūzikas grupām kā “Retrace My Life” un “Harta”.

 “Vajag visu paņemt, jo gana krist par neko”. Tas ir citāts no izdotā remiksa, ar kura vēstījumu Sandis aicina ik vienu dot no sevis visu tajā, kas darāms, pēc vislabākās sirdsapziņas. Šis ir pirmais gadījums, kad latviešu reperis uztaisa remiksu citiem latviešu reperiem ar pilnu pavadījuma un teksta maiņu. 

“Aiz ādas” remiksa ieraksts veikts ierakstu studijā “Prime Time Records”. Dziesmu ierakstījis, apstrādājis Jānis Šmēdiņš  (Fakts), kurš līdz šim sadarbojies, producējis un miksējis dziesmas tādiem mūziķiem un mūziķu projektiem kā Gacho, MESA, Reiks, Agnese Rakovska, Triana Park, Pēteris Upelnieks, Dvīnes u.c. Pavadījumu veidojis Artūrs Strautiņš, kurš savulaik ņēma dalību divos “Talantu fabrika” šovos un joprojām ikdienu saista ar mūziku veidojot aranžijas, jaunus darbus un palīdzot ik vienam ar jauniem projektiem.

Lasi vēl

Komentāri

Varēja labāk nevis tautai nodot, bet mistkastē izmest. 3/10
galvenais, ka pašam patīk
izskataas, ka apmaksaata reliize.
Sandi, jejbogu, gadi iet un progress minimāls, tu vispār par kaut kādu ritmisku skanīgumu un kompozīciju domā? Vai tekstu saraksti sākumā un tad kaut kā hz kā uzbāz virsū? Šitā var skaitīt pāris pirmos gadus, ne ar tavu pieredzi. Žēl
Tas flovs!
Pilnīgi cits superīgs skanējums tai oriğinālajai dziesmai
Labs Sandi!
Daļa alternative lietotāju dzīvo 2004. gadā?
2004. kad vārdu skaitīšana nebija tik “kantaina” un pavadijuma celiņam bija arī nozīme un sakars ar skaņdarba kopumu? Lai neņem ļaunā autors, varbūt arī dziesmā ir tā īstā sāls un es, vienkārši, kļūstu vecs un nemodīgs. Bet, jebkurā gadijumā, labāk ka kāds ko citādu dara un tad citiem patīk, citiem ne, kā klausīties tik kārtējo TESA megahītu.
Es atvainojos par uzdirsienu TESAi komentāra beigās. Citu piemēru, uz sitiena, nevarēju iedomāties.
Esmu vienīgais, kas nekad nav spējis izvilkt cauri Tesas dziesmai?
Kā pianistam iespēja, tā viņš uzdirš Tesai. Un kāda jēga?
Jēga, kā piemēram, bet Tev redz tāda dibensāpe, ka pērējais teiktais neizlasijās. Tik TESA.
lol, nē.. tu noteikti neesi vienīgais.
Pianist, varēji tak vienkārši atbildēt uz manu jautājumu un viss. :D Tu esi apvainojies par kaut ko?
Man, atkal, šķita ka Tu esi apvainojies. :D Nē, nē... viss ok. Atbildod uz jautājumu - gan jau kaut kāda mazā skaudība pret TESU no manas puses.
Tu taču runā par MESA (rakstā pieminēta) ne TESA. Tad es saprotu.
Nu, arī tur man skauž..

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.