JAUNĀKIE IERAKSTI

Relicseed publicē dziesmu „Kanibāla dienasgrāmata”

MicRec 06.10.2014. 10:20
Latviešu metālmūzikas apvienība Relicseed publicē pirmo singlu no gaidāmā EP „Ideoloģija”.

Noklausies dziesmu:

„Kanibāla dienasgrāmata” ir viena no četrām kompozīcijām, kuras būs apkopotas EP (mini albumā) „Ideoloģija”. Šis ir pirmais oriģināldarbs latviešu valodā kopš debijas albuma „60 minūtes sapņa” izdošanas. Jauno dziesmu ieraksti tapuši Kārļa Šteinmaņa studijā „KS Records” šī gada pavasarī, un tās plānots izdot 2015. gadā.

Noklausies dziesmu: https://soundcloud.com/relicseed/kanibala-dienasgramata

Kopš otrā albuma „Slaughterhouse” izdošanas Relicseed aktīvi koncertē ASV. Disks tika ierakstīts Losandželosas „Tranzformer Studios” sadarbībā ar skaņu inženieri un līdzproducentu Braienu Karlstromu (Brian Carlstrom). Albumu var iegādāties iTunes, Amazon.com, CD Baby, Doremi.lv un mūzikas ierakstu veikalos. Šogad sadarbībā ar režisoru Tomu Auniņu un radošo apvienību „Komūna 7” grupa nofilmējusi savu pirmo mūzikas video dziesmai „Serial Leader”.

Lasi vēl

Komentāri

zvejnieks 07.10.2014. 20:29
Riktīgi labi!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.