JAUNĀKIE IERAKSTI

Reiner izdod debijas EP Veidojot tagadni

Reiner 02.07.2019. 09:32
Modernā pankroka grupa "Reiner" izdod debijas EP "Veidojot Tagadni"

Reiner šī gada sākumā sadarbojoties ar skaņu inženieri Arturu Skujiņu-Meijiņu “Sound Division Studio” ierakstīja sešas ātras un melodiskas dziesmas. Grupas pirmais mini albums “Veidojot Tagadni” pieejams vietnē “Bandcamp” un pēc laika nonāks arī pārējos straumēšanas servisos, kā arī būs pieejams fiziskā formātā.

Grupas "Reiner" sastāvu veido ģitārists Rūdolfs un bundzinieks Miks, kuri pirms tam savus muzikālos ceļus krustojuši Valmieras hc/punk apvienībā “Ambrosia”. Neaizvietojama grupas sastāva daļa ir basists Raitis (“Nekad”) un grupas vokālās nodaļas pārstāvis Mārtiņš (“Indygo”).

Pirmie mēģinājumi sākās nesenajā 2017. gadā, kad grupas dalībnieki sanāca kopā ar vēlmi spēlēt enerģisku mūziku un labi pavadīt laiku. Lēnu garu, iespringumu nepazīstot, tapa dziesmas un kļuva skaidrs grupas muzikālais redzējums. 

 

Lasi vēl

Komentāri

absolūti nesaista tas ko dara Indygo, bet šis ir kudiš labāk.
Kārtējais n-tais, lokalizētais, vecais Bad Religion. Bet labi, ka vismaz tā! Teksti, gan, varēja būt vairāk punk, nevis "ne šis ne tas".
2016. gadā tas sākās, 2016! :D
Reinis J. 03.07.2019. 14:35
Ir riktīgi forši!
Riekstiņš 03.07.2019. 20:51
Gada nesmagā grupa!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.