JAUNĀKIE IERAKSTI

Pussy Rock laiž klajā debijas albumu Glory Hole

Pussy Rock 29.02.2016. 10:25
Latvijas alternatīvās mūzikas grupa "Pussy Rock" ir izdevusi savu debijas albumu "Glory Hole".

Pussy Rock debijas albumā "Glory Hole" iekļautas desmit stilistiski atšķirīgas dziesmas, kas, pēc mūziķu domām, uzrunās dažādu mūzikas žanru cienītājus. Grupas radītajā mūzikā ir skartas tēmas par mūsdienu politisko situāciju, nacionalitāti, cilvēka iekšējām problēmām un mīlestību. Albuma tapšanā piedalījušies arī viesi Anita Intaite un Mārtiņš Gailītis (Marka), kurš ir arī albuma producents. Albums ierakstīts "DFE ierakstu studijā".

Albumu no 29. februāra var iegādāties interneta mūzikas vietnē bandcamp.com un vēlāk arī iTunes un citur.

"Pussy Rock" pirmais singls "Broken String Airplane", kas arī iekļauts debijas albumā, tika izdots pagājušā gada 29.septembrī, tas ieguva 1. vietu radio SWH raidījuma "Priekšnams" decembra topā un tika iekļauts radio "SWH Rock" rotācijā. Pateicoties šim notikumam, grupu būs iespējams dzirdēt klātienē 4. martā Latvijas 1. Rokkafejnīcā.

Grupa "Pussy Rock" tika izveidota 2013. gadā. Apvienībā ir četri talantīgi skaņraži, kurus vieno mērķis radīt kvalitatīvu un jaudīgu mūziku – Kristaps Vegners (vokāls, ģitāra), Krišjānis Radziņš (bungas), Normunds Brokāns (ģitāra) un Rihards Rikmanis (bass).

Lasi vēl

Komentāri

D...ā tur talants
Eksperts dīvānā!
Cilvēki ir smagi strādājuši ar visu sirdi un dvēseli, lai radītu ko tiešām baudāmu un klausāmu...
Lumpeņu tauta, ka tik noriet!
Pieriebies, ka gandrīz viss mūsdienās tiek propagandēts kā kaut kas talantīgs, leģendārs, ikonisks u.tml. Tā tiek sačakarēta cilvēka izpratne par būtību. Negribēju teikt, ka tas ir slikts muzons vai kā tml., kam patīk lai klausās, bet NAV TUR NEKĀ TALANTĪGA. Šāda veida grupas ir tūkstošiem.
Tāds ''nekāds'' kā tu ir miljoniem, cik garlaicīgi, tālāk pat nekas nav jāsaka.
Nesaku, ka albums ir slikts, bet tas, ka kāds darbā ieliek ''sirdi un dvēseli'' automātiski nenozīmē, ka tas ir kaut kas labs.
Nav ne vainas pāris dziesmām
Mūzika/ieraksts tīri ok. Kas ir ar grupas un albuma nosaukumu? Kāds tam ir nozīme? Tas ir ''prikols''? Steel Panther LV?
Grupas bieži tiek nozākātas par to, ka izklausās pēc simts citām.
Tajā pašā laikā, kad ir raksts par kādu eksperimentālāku grupu, parasti ir 0 komentāru un nevienam neinteresē :D
123 izcili!!!!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.