JAUNĀKIE IERAKSTI

Publicēts Indygo Unplugged koncertieraksts

Indygo 01.06.2016. 16:42
Rokgrupa Indygo klausītājiem piedāvā pusakustisko "Indygo Unplugged" koncertierakstu, kas tapis "Koka Rīgā" 2014. gada beigās.

Koncertierakstā "Indygo Unplugged" dzirdamas 19 dziesmas no visa 14 gadu ilgā grupas pastāvēšanas laika – kā no debijas ieraksta "Indygo" (2005), tā no priekšpēdējā albuma "Decoy". Tāpat iekļauta arī kaverversija grupas V.I.P. dziesmai "Versiju vulkāns"(2004), ko Indygo solists Mārtiņš Vaters izpilda duetā ar V.I.P. vokālistu Ilvaru Jansonu.

Paši grupas dalībnieki visām koncertā iekļautajām kompozīcijām radījuši grupas skanējumam neierastas un daudzslāņainas aranžijas, papildinot instrumentu arsenālu ar pūšamajiem un stīgu instrumentiem, perkusijām, taustiņinstrumentiem un viesvokāliem. 

"Indygo Unplugged" koncertsērijā kā viesmūziķi piedalījušies pūtēji no grupas Oranžās brīvdienas – Jānis Kaličus, Ritvars Šilkovs un Maksims Starodubovs –, perkusionists Einārs Latiševs no grupas Omertà, vokālisti Signe Krūzmane un Ilvars Jansons, ģitārists Pauls Rusko no grupas Sanctimony pildīja taustiņinstrumentālista lomu, Latvijas Nacionālās operas čellists Jānis Pauls un ksilofonists Endijs Endelis, kā arī vijolnieks Aleksejs Bahirs no "Sinfonietta Riga". 

Grupa Indygo ir: Mārtiņš Vaters (vokāls, ģitāra), Jānis Volkinšteins (ģitāra), Mārtiņš Leja (basģitāra) un Miks Riekstiņš (bungas). Līdz šim grupa izdevusi četrus ierakstus – debijas albumu "Indygo" (2005), piecu dziesmu ierakstu "Under Construction EP" (2007), albumus "Decoy" (2013) un "Stars" (2015). 

"Indygo Unplugged" ieraksts pieejams Spotify, Bandcamp, iTunes, Deezer u.c. mūzikas straumēšanas servisos.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.