JAUNĀKIE IERAKSTI

Progresīvā metāla komanda „Legacy ID” izdod albumu Genesis

Legacy ID 27.06.2014. 12:45
Latvijas progresīvā roka/metāla grupa tikko izdevusi albumu "Genesis", kura nosaukums atspoguļo grupas aizsākumu ceļā uz plašākiem apvāršņiem.

Grupas esošais sastāvs ir kopā no 2014. gada pavasara, kad grupai pievienojās basģitārists Andrejs, toties aizsākumi meklējami jau 2004. gada vasarā, kad kopā sāka spēlēt ģitārists Artis un bundzinieks Ivars. Vokālists Andis komandai pievienojās 2012. gada beigās.

Katrs komandas dalībnieks nāk no dažādiem mūzikas žanriem, kas rada unikālu un progresīvu pieeju mūzikas komponēšanā. Grupa neturas pie konkrētiem žanra standartiem, tā nebaidās iziet ārpus tradicionālajiem rāmjiem un pārsteigt pat ilgstošus klausītājus ar jaunām, negaidītām niansēm skaņdarbos.

Debijas albumā „Genesis” ir iekļautas 10 kompozīcijas, kas piedāvā klausītājam,  gan dziesmas no grupas pirmsākumiem jaunās skaņās, kā arī vēl nedzirdētas kompozīcijas.

Albums ir muzikāli daudzpusīgs, tādēļ pieņemams un klausāms dažāda mūzikas stila cienītājiem. Liriski tiek apdziedātas tādas tēmas  kā cīņa ar sevi  un ārējiem dzīves faktoriem, cerības un atbilžu meklējumi, par sapņiem, kas mijas ar skarbo realitāti.

Albums ir tapis sadarbībā ar Agri Siksnu (Dzambulai Records), Kārli Šteinmani (KS Records) un mākslinieci Ilzi Ābolu.

Šobrīd grupa gatavojas koncertiem, gaidāmi arī citi jaunumi, seko aktivitātēm līdz grupas facebook lapā - facebook.com/LegacyID

Albumu iespējams noklausīties un iegādāties digitālā formātā grupas Legacy ID bandcamp lapā -
http://legacyid.bandcamp.com/

Mūs var sakontaktēt rakstot uz e-pastu: legacyidmusic@gmail.com

Lasi vēl

Komentāri

true story 27.06.2014. 21:19
Vokāls galīgi garām
melomania 27.06.2014. 22:23
Nevar nepiekrist
Anonīmais Šakālis 27.06.2014. 22:49
??? Toč, kaut kāds Viktors Lapčenoks?
Nu man patīk :) Ne visas dziesmas, bet ir kaut kas interesants. Diez kā dzīvajā?
Nu vokāls pēc Kumosiņa, bet dzīvajā ir pat ļoti OK.
LV d ddd ddd ddddjent? nice! jau kādu laiku gaidu, kad arī Latvijā parādīsies šī skaņa.
Renis Mazpisons 07.07.2014. 17:47
Djent? Paklausies Biomorph. Ar nesūdīgs djent/progressive desinieks.
гавно на лопате

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.