JAUNĀKIE IERAKSTI

Preternatural piedāvā noklausīties jauno albumu

Alternative.lv 13.02.2014. 17:21
Pašmāju metal grupa Preternatural publicē internetā savu jaunu albumu "Angeloid", ko prezentēs plašā koncertā sestdien, klubā "Melnā Piektdiena"

Angeloid ir otrais pilnformāta grupas darbs un, atšķirībā no iepriekšēja albuma „Statical”, jaunā albuma tematika ir vairāk vērsta uz zinātniskās fantastikas parādībām, proti, nākotnes cilvēces evolūcijas pakāpēm, kas beigsies ar pilnu atteikšanos no fiziskā ķermeņa. Angeloid ir cilvēces augstākā evolūcijas pakāpe, kad īsmūža ķermeņa zaudēšana pievedīs pie pilnīgi jaunās cilvēces izveidošanas.

Muzikāli grupa saglabāja savu oriģinālo skanējumu, bet albums skan smagāk, tam piemīt īpaša atmosfēra un lielākā elektromūzikas ietekme. Albums tika ierakstīts Rīgā. Visus producēšanas, miksēšanas un masteringa darbus veikuši paši grupas dalībnieki.

Lejupielādē albumu šeit

2014. gada 15. februārī klubā Melnā Piektdiena (Brīvības iela 193c, Rīga) Innerfade fest vol.7 festivāla ietvaros notiks jaunā albuma “Angeloid” prezentācija.

Koncertā piedalīsies arī Sanctimony, Trendkill Method, Enhet, Faithful in Misfortune, Blinded Memory, The Nibble, Stagnant Project, Sidechain Retreat. Biļetes cena koncerta dienā kluba kasē būs 5 EUR, iepriekšpārdošanā: 4 EUR.

Sākums plkst. 17:00

Lasi vēl

Komentāri

Industrija 13.02.2014. 22:16
Cik daudz darba šajā albumā ieguldīts, ka jādod par brīvu? Pašiem žēl nav?
Innerfade koncis bija ļoti labs, visas grupas bija savā vietā un līmenī. + emocijas un vissa sen nesatiktā kompānija... Super...

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

30.jūn
otrdiena

P.O.D.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS