JAUNĀKIE IERAKSTI

Plenērs izdod dziesmu Būris

Plenērs 27.02.2020. 09:06
Postpanka grupa "Plenērs" klausītājiem piedāvā pirmo singlu "Būris" no maija sākumā gaidāmā albuma.
Pašmāju postpanka grupa Plenērs nodod klausītājiem pirmo singlu "Būris" no gaidāmā albuma, kas sekos 2018. gadā publicētajam debijas ierakstam "Bezmiegs" un kuru paredzēts izdot maija sākumā. Singla vizuālā noformējuma autore ir jaunā māksliniece Lūcija Ieva Agruma.

"Dziesma "Būris" ir par "cilvēkiem aiz borta". Par to, kā sadzīvot vienam ar otru šajā apjukušajā laikmetā, par noteikumiem, kuri pastāv mūsdienu sabiedrībā, un par tiem, kam ne vienmēr izdodas ar tiem sadzīvot. Muzikāli esam saglabājuši savu skanējumu, vienlaicīgi to izkopjot un padarot smalkāku un niansētāku. Savas korekcijas ieviesis arī fakts, ka esam kļuvuši par duetu - vairāk nekā mūsu pirmajos ierakstos tagad izmantojam elektronikas elementus," stāsta grupas dalībnieks Kristaps Zirnis.
 
Grupa Plenērs, kurā spēlē Kristaps Zirnis un Ansis Rožkalns, debitēja 2018. gadā ar albumu "Bezmiegs" - tas tika atzinīgi novērtēts gan pašmāju, gan ārzemju kritiķu vidū. Tam sekoja koncerti Latvijā un Lietuvā, savukārt 2019. gadā tika izdots EP "Aiz ādas".

Dziesma pieejama populārākajos straumēšanas servisos un youtube.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.