JAUNĀKIE IERAKSTI

Plastic Dummy izdod dziesmu "Of No Avail"

Plastic Dummy 15.04.2016. 10:03
Grunge / alternative rock grupa Plastic Dummy izdod savu pirmo singlu "Of No Avail" no gaidāmā debijas albuma "A Snare & A Trap".

Grupa Plastic Dummy dibināta Ogrē 2015. gada martā. Grupas muzikālā ideja sakņojās jau krietni senākā grupas vokālista / ģitārista Igora solo projektā, ar laiku pārtopot par šo lielisko mūziķu kopdarbu.

„Spēlējam grunge/alternative rock. Laikam ejot, esam atraduši savu skanējumu, kura vidusceļš ir kaut kas starp starp grunge un nedaudz smagāku mūziku.
Muzikāli esam ietekmējušies no tādm mūziķu apvienībām kā Basement, Violent Soho, Metz u.c. alternatīvās mūzikas grupām.
Šajā albumā visas dziesmas ir pašu rakstītas, pašu darinātas, esam ļoti gandarīti ar paveikto un ļoti priecājamies, ka ar katru dienu parādās ar vien vairāk cilvēku, kuri mūs atbalsta. Uzskatām, ka esam ļoti paškritiski un bez kārtīga atbalsta varbūt pat nebūtu nemaz šo albumu izveidojuši.
Albuma kopējā doma ir koncetrēta ap to, ka mūsdienu sabiedrībā ir pieņemts izdarīt lielu spiedienu uz “normām” - kā pareizi dzīvot, strādāt, pavadīt laiku, utt. Cenšamies apgriezt savos tekstos šo domāšanu kājām gaisā un likt klausītājiem pašiem noteikt un saprast to, kas ir normas, ko drīkst un ko nē. Aicinam ikvienu atklāt pašam savu pasauli, padarīt to labāku, pilnvērtīgāku un izbaudīt pilnīgi visu ko dzīve sniedz.” Tā savu albumu un tā tapšanu raksturo paši grupas dalībnieki.


Jaunais singls „Of No Avail" būs dzirdams 15. aprīlī klubā Depo, kur norisināsies „KOBEINDIENA”, pasākums par godu daudzu mīlētajam pasaules slavenās grupas „Nirvana” solistam un ģitāristam Kurtam Kobeinam. Grupa aicina ikvienu alternatīvās mūzikas cienītāju apmeklēt šo pasākumu.

Savukārt jaunais albums „A snare & A Trap” tiks publicēts un prezentēts jau 12. maijā. un prezentācija notiks mūzikas klubā “Nabaklab”. Ikviens interesents tiek aicināts uz albuma prezentāciju novērtēt grupas veikumu, kur uz vietas arī būs iespēja iegūt albumu taustāmā formā.

Albums no 12. maija. digitālā formātā būs pieejams tādos mūzikas tirdzniecības tīmekļos kā soundcloud.com un bandcamp.com. Detalizētāka informācija būs pieejama grupas Plastic Dummy facebook lapā.

 

Lasi vēl

Komentāri

Ļoti labi! Dzirdama laba punk influence! Bungas bišķi pieklibo, bet za to - vismaz dzīvas, un - kas zin, varbūt pat tas dod savu šarmu.
Tā turpināt!
Ar klibām bungām tālu nevar aizstaigāt. Ar koledžroku arī. Iesaku uz studiju neiet, bet ierakstīties tāpat, pa gaisu.
Lol, ''vismaz dzīvās'', haha. Tas nav attaisnojums tam, ka nevar iespēlēt taisni. Labāk mazliet pietūnētas nekā šķības.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.