JAUNĀKIE IERAKSTI

Pašmāju grupa „Darrva” izdod debijas albumu

Darrva 16.01.2014. 17:00
Jaunā un gana jaudīgā Jelgavas vienība "Darrva" sevi piesaka ar debijas albumu.

Par sevi grupa izsakās tēlainos epitetos – „ Un tad... Darva sāka sūkties ārā... Drūma un smaga mūzika par zemi, kurai mēs piederam, par tās dabu... Varbūt pagāniska, varbūt mizantropiska.. Dabas lielās un mazās uzvaras pār cilvēku... Mūzika tiek radīta iedvesmojoties no negantām dabas parādībām, kas skar floru, faunu... Visas dziesmas principiāli ir veidotas šīs zemes valodā, bet dziesmas - ne Latvijai, bet latviešu zemei!”

Grupa tika izveidota 2013. gada pavasarī Jelgavā. Aizgājušā gada nogalē, grupa izdevusi debijas disku „Saule Neuzausīs”, kurā visas dziesmas dzimtajā valodā.

Albuma atvēršanas koncerts Rīgā, piektdien, 17. janvārī, klubā „Melnā Piektdiena” , kopā ar igauņu grupu „Goresoerd” , kā arī pašmāju „Deodium” un „Scent Of Blood” . 

Koncerta sākums 20:00

Seko grupas aktivitātēm tās Facebook lapā!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.