JAUNĀKIE IERAKSTI

Jelgavas "Audrey Fall" izdod debijas albumu "Mitau"

Alternative.lv 17.01.2014. 11:05
"Instrumentālā post-rock grupa "Audrey Fall" pēc divu gadu klusēšanas izdod savu debijas albumu "Mitau", informē grupas pārstāvji.

Tā izveidē puiši lielākoties uzticējušies paši sev – sākot ar ierakstīšanu un dziesmu miksēšanu, beidzot ar albuma konceptu, vizuālo noformēju, izdošanu un pat video klipu.  Tajā iekļautas 10 dziesmas, kuras kopā veido vienu stundu garu skaņdarbu. „Mitau” caurstrāvo vēsturiskas vēsmas, piešķirot mūzikai vēl noslēpumaināku noskaņu, kurā iegrimt gan saulainās pēcpusdienās, gan vēlos nakts izbraucienos.  

Pēc dalībnieku un mūzikas stila maiņas, grupa pie šī brīža skanējumam un koncepta nonākusi 2011. gadā.  „Audrey Fall” raksturīgas vairākdaļīgas dziesmas, kurās  kontrastē tīras un nepārsātinātas melodijas ar trokšņainākiem un smagākiem ritmiem.  

Lasi vēl

Komentāri

Pārsteidzoši kvalitatīvi un labi priekš LV postroka
Tiešām jāpiekrīt par pārsteiguma momentu. Būtu interesanti novērtēt visu albūma materiālu
Эмоциональная и качественная вещь. Ребятам зачет!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.