JAUNĀKIE IERAKSTI

Panki Morālā Ateja iesaka nevis ziemu apēst, bet ziemā kost

Morālā Ateja 18.01.2016. 14:00
Pankroka grupa no Rīgas, kas nesen atkal apvienojusies pēc desmit gadus pārtraukuma, laiž klajā savu trešo kompozīciju "Planktons".

Pagājušā gada nogalē grupa paziņoja par atgriešanos un izdeva dziesmu "Viss ir labi", kam sekoja Ziemassvētkos publicētā kompozīcija - "Ziemassvētku dziesma". Grupas trešais ieraksts pēc atgriešanās - dziesma "Planktons", ierakstīta Valmierā, "Hodila Records" studijā, sadarbībā ar skaņu inženieri un producentu Ģirtu Laumani. Kompozīcija ieturēta labākajās pankroka tradīcijās, un tajā saklausāms aicinājums "Nāc mājās, alus daudz, jābūvē būs plosts - nevis ziemu apēst, bet ziemā kost!", kas veltīts grupas kādreizējam basģitāristam, kurš pēdējos gados apceļo pasauli.

Dziesma "Planktons" jau paguvusi piedzīvot tās pirmatskaņojumu radio NABA ēterā, raidījumā "Bitīt' matos" un tagad tā tiek nodota klausītājam arī ar interneta palīdzību, kā arī tiek piedāvāta tās, un iepriekšējo dziesmu bezmaksas lejuplāde vietnē bandcamp. Grupa arī grupa paziņojusi, ka šī gada pavasarī nāks klajā tās debijas albums.

Morālā Ateja ir pankroka ansamblis no Rīgas, kas bija aktīvs laikaposmā no 2004. līdz 2008. gadam, šobrīd tajā darbojas 4 no pieciem oriģinālajiem dalībniekiem, kuri paralēli spēlē tādās grupās kā "Harta", "Eschatos", "Protean", "Dūmu zārka zēni" un "Omertà".

Morālā Ateja vietnes facebook un twitter.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.