JAUNĀKIE IERAKSTI

Pamirt laiž klajā dziesmu Mausoleum

Pamirt 09.03.2020. 11:56
Pašmāju tumšās mūzikas trio "Pamirt" laiž klajā dziesmas “Mausoleum” video un izziņo albumu

Video publicēts YouTube vietnē un tajā skatāma montāža no Pamirt dalībnieces Kristiānas Kārkliņas ģimenes arhīva, kurā iemūžināts viņas radinieku darba brauciens viesizrādē uz Vāciju kopā ar kāda teātra trupu. “Abi mani vecāki strādāja teātrī, kur, bērnam esot, nācās pavadīt daudz laika, tāpēc manas pirmās spilgtās bērnības atmiņas saistās ar teātra gaismām, smaržu, skatuvi, kā maza būdama, sēdēju un skatījos izrādes uz pakāpieniem blakus krēslu rindām, kamēr vecāki strādāja. Veidojot šo video, vēlējos dalīties ar šīm atmiņām un sajūtām,” stāsta Kristiāna.

Apvienības Pamirt aizsākumi meklējami 2017. gadā, sākotnēji formāli pētot balsi smagajā un alternatīvajā mūzikā un to, ko nozīmē “glītā un neglītā” koncepti tās kontekstā. Projektā darbojas Kristiāna Kārkliņa (balss, taustiņi), Edgars Gultnieks (ģitāra, bass), Edvards Percevs (bungas).

Lasi vēl

Komentāri

Edvīns Straume 10.03.2020. 15:20
Mūzika, balss - super - paldies.
Pirmo reizi dzirdēju pagājšgad, tā ne visai, vai nu balss nebij satrenēta vai melodijas nenoslīpētas. Balerijā šogad bij perfekti.
Noice, noice
Kāpēc dzied angļu valodā, bet nosaukums latviešu?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.